Akcja: “ZASPAMUJ NIEMCA!”. Niech bronią swoich kobiet, a nie naszej demokracji!

14
5057

Dzięki miłościwie nam panującym przez 8 lat posłom Platformy Obywatelskiej oraz ich dawnym asystentom, obecnie posłom Nowoczesnej, instytucje Unii Europejskiej będą debatować nad stanem demokracji w Polsce. Unijnym biurokratom nie podoba się, że Polacy wybrali sobie partię, która nie będzie pozwalać na tworzenie z Polski gospodarczej kolonii dla Niemiec czy Francji i drenowanie naszego kraju ekonomicznie i demograficznie. Niemieccy politycy doskonale zdają sobie sprawę, że poprzednia koalicja rządząca zrobiłaby wszystko, co tylko chciała kanclerz Angela Merkel, dzisiaj kiedy Polska staje na nogi, chcą nas zniszczyć sankcjami i propagandą – tak jak niegdyś Węgry pod rządzami Wiktora Orbana. Premier Węgier już zapowiedział, że „Węgry nigdy nie poprą unijnych sankcji przeciwko Polsce!”

Polscy politycy, którzy skarżą się na sytuację w Polsce powinniśmy zdecydowanie nazywać się “gorszym sortem Polaków”, to zwykli zdrajcy, którzy tak jak niegdyś Targowica, przez wiele lata sprzedawali nasz kraj a dzisiaj chcą ratować swoje pozycje. Dzisiaj nie możemy się dać zakrzyczeć niemieckim politykom takim jak Martin Schulz, Angela Merkel czy Donald Tusk.

Co może zrobić zwykły obywatel? Zaspamujmy potomków III Rzeszy!

Prosta sprawa, pokażmy, że naród polski popiera nasz rząd, nie zgadza się na obrażanie naszej ojczyzny na arenie międzynarodowej! Wejdźcie na swoje skrzynki pocztowe, skopiujcie poniższy tytuł, tekst oraz listę adresatów:

Tytuł: Beschützt eure Frauen, nicht unsere Demokratie!

TREŚĆ:

Protect your women, not our democracy! Beschützt eure Frauen, nicht unsere Demokratie! Chrońcie swoje kobiety, a nie naszą demokrację! Protejed vuestras mujeres, no nuestra democracia! Az asszonyaitokat védjétek, ne a mi demokráciánkat!

Greetings from Poland,

(Twój Podpis)

LISTA ADRESÓW MAILOWYCH:

Obejrzyjcie również świetną wypowiedź posła Marka Jakubiaka:

Komentarze:

komentarzy

14 KOMENTARZE

  1. Jak się komuś chce to może sobie ściągnać jakiś program do spamowania. Są tam np. opcje, gdzie wpisujesz ilość wysłanych maili do wybranych adresatów, np. 5000. Klikasz raz i program wysyła 5000 maili. :D

  2. Tylko jedna prośba, czy zamiast przecinkami moglibyście oddzielić adresy @ średnikami “;” żeby móc je w całości na raz skopiować do programu pocztowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here