ATAK W MONACHIUM. Napastnik zabił 9 osób i popełnił samobójstwo - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

ATAK W MONACHIUM. Napastnik zabił 9 osób i popełnił samobójstwo

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Około godziny 18:00 w największym centrum handlowym na terenie Bawarii doszło do strzelaniny, w której zginęło co najmniej 10 osób. Niemiecka policja ustaliła, że sprawcą ataku w centrum handlowym jest 18-letni Niemiec pochodzenia irańskiego.

Młody mężczyzna zastrzelił dziewięć osób, a potem popełnił samobójstwo. Napastnik miał niemieckie i irańskie obywatelstwo, w Monachium mieszkał co najmniej dwa lata. “Nie możemy jeszcze nic powiedzieć o motywach” – zaznaczył szef policji w Monachium Hubertus Andra.

Na temat liczby ofiar śmiertelnych krążyły z początku sprzeczne informacje. Lokalne media pisały nawet o „wielu” bądź „kilkunastu” zabitych. Policja potwierdziła śmierć 10 osób i odniesienie ran przez kolejne.

ZOBACZ: Posłanka Nowoczesnej: Terroryści i uchodźcy to nie zagrożenie. Są nim ONR-owcy i mowa nienawiści!

Funkcjonariusze odgrodzili teren w dzielnicy Moosach. Władze miasta wstrzymały ruch komunikacji publicznej na zagrożonym obszarze. Ewakuowano dworzec kolejowy. Na miejsce tragicznego zdarzenia dotarła elitarna grupa policyjna. Operacja specjalna ruszyła w całej Bawarii.

Jeden ze świadków mówił o pojedynczym sprawcy, który po zamachu zbiegł w kierunku metra. Później zaczęły docierać wieści, że napastników było kilku. Policja przyznała, że nie wie, gdzie przebywają.

Za: pch24.pl

lewackawywloka

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,712FaniLubię
18,047ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy