Austriacki MSZ: Imigranci powinni być trzymani na wyspach! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 6 lipca, 2020

Austriacki MSZ: Imigranci powinni być trzymani na wyspach!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Ubiegający się o azyl imigranci, powinni zostać zatrzymani na wyspach zamiast mieć swobodny dostęp do kontynentu – powiedział minister spraw zagranicznych Austrii, Sebastian Kurz. – Każdy kto płynie łodzią i próbuje dostać się do Europy nielegalnie rujnuje swoje szanse na znalezienie azylu na kontynencie i zostanie odesłany z powrotem – dodał.

Austriacki minister za przykład państwa, które potrafiło sobie poradzić z imigrantami daje Australię. Osoby próbujące się dostać do Australii łodziami, zawracani są do obozów na Pacyfiku w Nauru i Papui Nowej Gwinei. Tam pozostają przez nieokreślony czas, aż ich wnioski o azyl zostaną rozpatrzone.

ZOBACZ: Wolność słowa? Nie w Austrii! Nauczycielka przed sądem bo skrytykowała Mahometa!

To ostra zmiana kursu austriackiego rządu. Jeszcze w ubiegłym roku, kiedy przez Austrię maszerował tłum imigrantów minister spraw wewnętrznych Mikl-Leitner informowała media, że żadne środki ze strony austriackich służb nie będą podejmowane, aby powstrzymać imigrantów.
– Nasza policja nie użyje siły wobec tych ludzi, rodzin i dzieci.
A maszerujących imigrantów służby ochraniały, kiedy tabuny szły austriackimi autostradami.

Ale już w grudniu rząd Austrii zdecydował się na postawienie ogrodzenia na granicy ze Słowenią w okolicach przejścia granicznego Špilje-Spielfeld. W ciągu listopada przez przejście graniczne Špilje-Spielfeld, każdego dnia przechodziło bowiem od 6 do 8 tysięcy uchodźców, kierujących się głównie do Niemiec. Teraz jak widać, retoryka wypowiedzi przedstawicieli rządu również uległa zmianie.

ZOBACZ: Rok temu władze Austrii nazwały Orbana nazistą, dzisiaj same stawiają płot na granicy z Węgrami!

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,858FaniLubię
18,060ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy