w

Brytyjskie MSZ opublikowało mapę zagrożeń terrorystycznych. Polska oazą spokoju!

Europa już wiele miesięcy temu przestała być miejscem bezpiecznym. Nikogo więc nie zdziwi fakt, że na brytyjskiej mapie zagrożeń terrorystycznych Francja, Niemcy czy Hiszpania są oznaczone tym samym kolorem co nękana od lat wojną domową Syria czy uznawana za państwo upadłe Somalia. Na tle Rosji, Europy Zachodniej oraz Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, nasz region prezentuje się jako oaza spokoju.

Ogromne zagrożenie atakiem terrorystycznym w Europie występuje w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Belgii, Niemczech, Rosji i Turcji. Nieco „bezpieczniej”, a raczej mniej niebezpiecznie (duże zagrożenie) jest we Włoszech, Austrii, Holandii, Danii, Szwecji, Grecji, Macedonii, Kosowie, Bośni i Hercegowinie oraz na Ukrainie – wynika z mapy przedstawionej przez Foreign Office.

ZOBACZ: Wiemy kto dokonał zamachu! Wg Wyborczej była to ciężarówka a nie ISLAMSKI TERRORYSTA!

Niewielkie zagrożenie występuje w Szwajcarii, Słowenii, Czechach, Mołdawii, Estonii, Islandii oraz na Węgrzech, Litwie i Łotwie. W tej grupie jest także Polska.

Poza Europą do najniebezpieczniejszych regionów należy Afryka Północna, Róg Afryki, Bliski Wschód, Indie, Indochiny oraz Australia. W miarę spokojnie można podróżować do południowej części Afryki Subsaharyjskiej, większości krajów Ameryki Południowej oraz właśnie Europy Środkowej.

https://www.youtube.com/watch?v=lkd54gWw9rA

Za: pch24.pl

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Zbigniew Boniek OSTRO: „robienie z Europy Eurabi mnie w…..a! minutą ciszy i marszami protestu nie obronimy się”

Błaszczak: Zamiast wyciągnąć wnioski z poprzednich zamachów to malowano kredkami kwiatki na chodnikach