Francja: Arcybiskup Paryża nazywa Allaha krwawym pogańskim bożkiem - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Francja: Arcybiskup Paryża nazywa Allaha krwawym pogańskim bożkiem

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Kardynał André Vingt-Trois, arcybiskup Paryża, wyrzekł te słowa w katedrze Notre Dame podczas homilii w trakcie Mszy celebrowanej w intencji ks. Jacques’a Hamela, kapłana, który stał się ofiara terrorystów islamskich w Normandii.

– Ci, którzy chcą zasłonić się religią do maskowania swojego śmiertelnego projektu – powiedział arcybiskup. – Ci, którzy chcą głosić nam Boga śmierci, Molocha, którzy cieszą się śmiercią ludzi i obiecują raj dla tych, którzy zabijają, niech nie oczekują, ż ludzkość ulegnie ich złudzeniom.

ZOBACZ: Franciszek: nie można identyfikować islamu z terroryzmem! Franciszku, opamiętaj się!

Porównanie Boga i pogańskiego boga Moloch jest szczególnie dotkliwe. Moloch był bogiem znanym jako wymagający niezliczonych ofiar z niemowląt i jest często identyfikowany jako kananejski i fenicki boga Baal. Wizerunek Baala z kolei jest często używany jako symbol przez wiele grup satanistów.

Kardynał następnie powiedział, że do walki z przesłanie islamu, wiara katolicka musi przeciwdziałać Ewangelią. André Vingt-Trois jest członkiem Kongregacji ds. Biskupów i Papieskiej Rady ds. Rodziny. W latach 2007-2013 pełnił funkcję przewodniczącego Konferencji Episkopatu Francji.

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,852FaniLubię
18,073ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy