w ,

Francja: Arcybiskup Paryża nazywa Allaha krwawym pogańskim bożkiem

Kardynał André Vingt-Trois, arcybiskup Paryża, wyrzekł te słowa w katedrze Notre Dame podczas homilii w trakcie Mszy celebrowanej w intencji ks. Jacques’a Hamela, kapłana, który stał się ofiara terrorystów islamskich w Normandii.

– Ci, którzy chcą zasłonić się religią do maskowania swojego śmiertelnego projektu – powiedział arcybiskup. – Ci, którzy chcą głosić nam Boga śmierci, Molocha, którzy cieszą się śmiercią ludzi i obiecują raj dla tych, którzy zabijają, niech nie oczekują, ż ludzkość ulegnie ich złudzeniom.

ZOBACZ: Franciszek: nie można identyfikować islamu z terroryzmem! Franciszku, opamiętaj się!

Porównanie Boga i pogańskiego boga Moloch jest szczególnie dotkliwe. Moloch był bogiem znanym jako wymagający niezliczonych ofiar z niemowląt i jest często identyfikowany jako kananejski i fenicki boga Baal. Wizerunek Baala z kolei jest często używany jako symbol przez wiele grup satanistów.

Kardynał następnie powiedział, że do walki z przesłanie islamu, wiara katolicka musi przeciwdziałać Ewangelią. André Vingt-Trois jest członkiem Kongregacji ds. Biskupów i Papieskiej Rady ds. Rodziny. W latach 2007-2013 pełnił funkcję przewodniczącego Konferencji Episkopatu Francji.

https://www.youtube.com/watch?v=7dctCeybcqo

Za: dzienniknarodowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

We Wrocławiu pracują tysiące Ukraińców. W pierwszym półroczu 2016 przyjechało ich ponad 50 tysięcy!

ISLAM TO RELIGIA POKOJU | Czytamy Koran!