Haha! Lewicowy marsz “Nie dla strachu” odwołany z powodu strachu przed terrorystami :-)!

1
1937

W wielkanocną niedzielę, 27 marca, w Brukseli miał odbyć się marsz “Nie dla strachu”. Ponownie politycy ze wszystkich krajów europejskich mieli ściskać się i wysyłać sweet fotki na Twittera z hasztagami przeciwko terrorystom. Marsz miał rozpocząć się na głównym deptaku na brukselskiej starówce. Plac przed siedzibą giełdy stał się symbolicznym miejscem dla mieszkańców, którzy składają tam kwiaty i zapalają znicze ku pamięci ofiar.

Z apelem o odwołanie marszu wystąpili burmistrz Brukseli Yvan Mayeur oraz minister spraw wewnętrznych Jan Jambon, argumentowali, że marsz mógłby stać się celem ataków terrorystycznych. Innymi słowy marsz, który miał pokazać, że obywatele Belgii nie boją się islamskich terrorystów został odwołany przez strach przed islamskimi terrorystami. Haha. Europa :-)

hahahahaeuropa

ZOBACZ: Holenderski nauczyciel: muzułmańskie dzieci cieszą się z zamachów w Brukseli! Policja już go pouczyła aby nie mówić prawdy!

Takie są fakty! Źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Belgistan-tykajaca-bomba-w-sercu-Europy,wid,17981049,wiadomosc.html

Opublikowany przez Janusz Korwin-Mikke na 26 marca 2016

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here