Hanna Gronkiewicz "Kamienica" Waltz stwierdziła, że nie stawi się przed komisją weryfikacyjną ds. reprywatyzacji. Arogancja HGW nie ma sobie równych! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Hanna Gronkiewicz “Kamienica” Waltz stwierdziła, że nie stawi się przed komisją weryfikacyjną ds. reprywatyzacji. Arogancja HGW nie ma sobie równych!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Hanna Gronkiewicz-Waltz w wywiadzie dla TOK.fm stwierdziła, że nie stawi się przed komisją weryfikacyjną ds. reprywatyzacji.

Prezydent Warszawy uważa, że cała ta sytuacja jest czysto polityczną walką. Dotychczas została ukarana 12 tys. zł za niestawianie się przed komisją. Za te ponaglenia zapłacą mieszkańcy stolicy ponieważ prawnicy pani prezydent uważają, że jest to wezwanie dla prezydent Warszawy jako osoby urzędowej a nie prywatnej.

Gronkiewicz-Waltz twierdzi, że jedyną możliwością jej pojawienia się przed komisją jest odeskortowanie przez policję.

źródło: tokfm.pl

Jakubiak stanowczo o reprywatyzacji: „Żaden bałagan, żadne złodziejstwo, to zwykła mafia”

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,234FaniLubię
17,868ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy