Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL, CartoDB attribution / via: Twitter.com
w ,

Im głupsze i bardziej skryminalizowane społeczeństwo, tym chętniej popiera w wyborach PO!

Okazuje się, że im więcej na danym terenie kryminalistów lub osób o niższej inteligencji, tym większe poparcie zyskuje tam w wyborach ekipa Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Przypadek?

Głupim i prymitywnym społeczeństwem zawsze łatwiej manipulować. Łatwiej wciskać im propagandową papkę serwowaną przez mainstream. Oficjalne statystyki na temat przestępczości i zdawalności matur zdają się potwierdzać tę regułę. Co do zasady w regionach, gdzie przestępczość jest większa, a odsetek maturzystów, którzy zdali egzamin dojrzałości niższy – Platforma, Nowoczesna i Bronisław Komorowski mogą liczyć na większe poparcie w wyborach.

Powyżej prezentuję mapę przedstawiającą ilość przestępstw kryminalnych przypadających na 1 tys. mieszkańców w poszczególnych powiatach w całym kraju. Gdy nałożymy ją na mapę preferencji wyborczych, to możemy dojść do wniosków, o których przed chwilą napisałem. W kontekście powyższego warto również odnotować, że w wyborach prezydenckich z 2010 roku przeprowadzanych na terenie aresztów i zakładów karnych Komorowski otrzymał poparcie sięgające 91,9 procent!

Za: niewygodne.info.pl

Kilka dni po upadku Stoczni Szczecińskiej Donald Tusk odbiera nagrodę od niemieckiego rządu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

O przyszłości UE powinny decydować suwerenne państwa narodowe – Marszałek Sejmu na szczycie V4 w Warszawie

Komorowski już w 2011 roku mówił o Polakach jako „narodzie sprawców” Holocaustu. PO w służbie niemieckiej polityki historycznej!