Imigranci we Włoszech protestują bo: "Chcemy markowych ciuchów Armani i Hugo Boss!" - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 2 lipca, 2020

Imigranci we Włoszech protestują bo: “Chcemy markowych ciuchów Armani i Hugo Boss!”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W Wenecji doszło do dużych protestów afrykańskich imigrantów, którzy blokowali ulice i demolowali hotele. Powód protestu? Niezadowolenie imigrantów pochodzących głównie z Senegalu, Nigerii, Somalii, Mali i Ghany z warunków pobytu we Włoszech. Jedno już ugrali, z powodu protestów Caritas przeniósł część imigrantów z obozu dla uchodźców do… pięciogwiazdkowego hotelu. Oczywiście wszystko na koszt włoskiego podatnika.

Teraz imigranci oczekują od państwa: MARKOWYCH UBRAŃ! Okazuje się, że te podarowane im przez Caritas i ze zbiórek od mieszkańców Wenecji nie są zadowalającej jakości. W wywiadzie dla włoskiej telewizji właściciel hotelu, w którym zakwaterowano imigrantów, powiedział: – “Oni chcą markowych ubrań, takich jak Armani i Hugo Boss oraz butów Pirelli. To są pożądane przez nich modele. Kiedy przyszli do nas, nie mieli ubrań, ale wszyscy mieli smartfony” – mówił.

Do tego dochodzi jeszcze jedzenie. Imigrantom z Afryki nie smakuje kuchnia serwowana im przez organizacje pomocowe. Za: http://telewizjarepublika.pl/

Mój komentarz: Wielokrotnie wspominałem na łamach bloga, że studiowałem rok na Sycylii, poznałem bardzo wielu Włochów, z wieloma rozmawiałem o polityce, życiu i włoskim społeczeństwie. Było to kilka lat temu a zarobki na południu Włoch były wówczas porównywalne do polskich, jakość życia również nie odbiegała znacząco od polskich warunków. Bardzo często narzekali na swoją sytuację, na brak pracy po studiach i uciekanie młodzieży do Niemiec.

Wyobrażam sobie jak się muszą dzisiaj czuć zwykli Włosi, którzy obserwują hordy islamskich imigrantów, które utrzymywane są z ich podatków. Za darmo mają wszystko; jedzenie, mieszkanie, edukację. I jeszcze protestują, niszczą włoskie zabytki i odstraszają turystów. W przypadku protestów reakcja powinna być jedna, natychmiastowe odesłanie do Afryki, na ich koszt.

Szwecja: imigranci zbiorowo zgwałcili Europejkę. Wypuszczono ich i zapłacono im odszkodowanie!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,770FaniLubię
18,041ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy