Imigranci we Włoszech protestują bo: “Chcemy markowych ciuchów Armani i Hugo Boss!”

0
21146

W Wenecji doszło do dużych protestów afrykańskich imigrantów, którzy blokowali ulice i demolowali hotele. Powód protestu? Niezadowolenie imigrantów pochodzących głównie z Senegalu, Nigerii, Somalii, Mali i Ghany z warunków pobytu we Włoszech. Jedno już ugrali, z powodu protestów Caritas przeniósł część imigrantów z obozu dla uchodźców do… pięciogwiazdkowego hotelu. Oczywiście wszystko na koszt włoskiego podatnika.

Teraz imigranci oczekują od państwa: MARKOWYCH UBRAŃ! Okazuje się, że te podarowane im przez Caritas i ze zbiórek od mieszkańców Wenecji nie są zadowalającej jakości. W wywiadzie dla włoskiej telewizji właściciel hotelu, w którym zakwaterowano imigrantów, powiedział: – “Oni chcą markowych ubrań, takich jak Armani i Hugo Boss oraz butów Pirelli. To są pożądane przez nich modele. Kiedy przyszli do nas, nie mieli ubrań, ale wszyscy mieli smartfony” – mówił.

Do tego dochodzi jeszcze jedzenie. Imigrantom z Afryki nie smakuje kuchnia serwowana im przez organizacje pomocowe. Za: http://telewizjarepublika.pl/

Mój komentarz: Wielokrotnie wspominałem na łamach bloga, że studiowałem rok na Sycylii, poznałem bardzo wielu Włochów, z wieloma rozmawiałem o polityce, życiu i włoskim społeczeństwie. Było to kilka lat temu a zarobki na południu Włoch były wówczas porównywalne do polskich, jakość życia również nie odbiegała znacząco od polskich warunków. Bardzo często narzekali na swoją sytuację, na brak pracy po studiach i uciekanie młodzieży do Niemiec.

Wyobrażam sobie jak się muszą dzisiaj czuć zwykli Włosi, którzy obserwują hordy islamskich imigrantów, które utrzymywane są z ich podatków. Za darmo mają wszystko; jedzenie, mieszkanie, edukację. I jeszcze protestują, niszczą włoskie zabytki i odstraszają turystów. W przypadku protestów reakcja powinna być jedna, natychmiastowe odesłanie do Afryki, na ich koszt.

Szwecja: imigranci zbiorowo zgwałcili Europejkę. Wypuszczono ich i zapłacono im odszkodowanie!

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here