w

Jan Kanthak: Ubecka hydra wciąż podnosi głowę i dotąd nie udało się jej skutecznie pokonać [WIDEO]

Fot. Twitter

Jan Kanthak powiedział w programie “Minęła 20” na antenie TVP INFO, że “ubecka hydra” w dalszym ciągu podnosi głowę, gdyż nie udało jej się skutecznie i ostatecznie pokonać. Jego zdaniem smutne – szczególnie dla młodych ludzi – jest to, iż ludzie związani z SB wciąż funkcjonują w życiu publicznym. Poseł Solidarnej Polski podsumował, że na szczęście działania śp. Lecha Kaczyńskiego – który zadbał o odpowiednie uczczenie Żołnierzy Wyklętych – pozwala pamiętać Polakom o prawdziwych bohaterach, którzy walczyli z komunistycznym najeźdźcą.

– Ubecka hydra wciąż podnosi głowę i widać, iż nie udało jej się pokonać w skuteczny sposób. To smutne, że ludzie związani z SB wciąż mogą gdzieś funkcjonować w społeczeństwie. To są ludzie najgorszego sortu. Już abstrahując od tego, czy oni byli uwikłani w samo zabicie ks. Blachnickiego, ale sam fakt takiego obrzydliwego donosicielstwa pokazuje jakimi metodami działali PRL-owscy dygnitarze i komunistyczne służby. – powiedział Jan Kanthak.

– W dalszym ciągu uważam, że na agendzie powinniśmy mieć rozliczenie się z komuną i otwartą krytykę. Dobrze, że dzięki decyzji śp. Lecha Kaczyńskiego obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, bo to byli prawdziwi bohaterowie, którzy walczyli z komunistycznym najeźdźcą. – dodał polityk Solidarnej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Michał Woś: Dbanie o bezpieczeństwo to priorytet dla rządów Zjednoczonej Prawicy [WIDEO]

Daniel Obajtek o najnowszym wydaniu “Tygodnika NIE”: Nie ma zgody na mowę nienawiści i niszczenie autorytetu JPII