Janusz Korwin-Mikke: "pan Macron to zupełne nieporozumienie! Jako Francuz zagłosowałbym na Francois Fillona" - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 25 maja, 2020

Janusz Korwin-Mikke: “pan Macron to zupełne nieporozumienie! Jako Francuz zagłosowałbym na Francois Fillona”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Jako Francuz zagłosowałbym na Francois Fillona, ponieważ nie jest ważne czy człowiek kradnie jakieś pieniądze, ale czy dobrze rządzi – powiedział w programie 24 Pytania europoseł Janusz Korwin-Mikke. Odniósł się także do swojej partii Wolność, której poparcie w sondażach oscyluje w granicach błędu statystycznego.

Jak podkreślił Janusz Korwin-Mikke, Francois Fillon nie miał żadnych konkurentów w wyborach prezydenckich we Francji.

ZOBACZ: Francja: Emmanuel Macron chce sankcji dla Polski. “Za brak szacunku dla wartości Unii Europejskiej”

– Pan Macron to zupełnie nieporozumienie, panna „Le Penówna” to narodowa socjalistka, a Jean-Luc Mélenchon to kompletny idiota, który chce nałożyć podatek 100 proc. na najbogatszych. To kabaret, a nie polityka – stwierdził gość.

Odniósł się także do poparcia dla partii, której jest prezesem. – Ponieśliśmy straszne straty. Afera z kolegą Wiplerem spowodowała, że spadliśmy w sondażach do 2 proc. Jednocześnie były też różne inne drobne rzeczy. Myślę jednak, że niedługo się to wyrówna. Mieliśmy ciężki okres, ale to się już kończy. Ludzie szczęśliwie zapominają – podsumował.

Audycja do wysłuchania na: Polskie Radio

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,248FaniLubię
17,844ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy