w ,

Jaruzelski, Kiszczak? To sowieci przebrani w polskie mundury! – przypomina Tadeusz Płużański

Wprowadzenie prawa umożliwiającego degradację komunistycznych wojskowych wzbudziło różne reakcje społeczne. Część Polaków uznała to za działanie właściwe, a nawet konieczne, ale niektórzy stanowczo sprzeciwili się pozbawieniu najwyższych stopni oficerskich ludzi pokroju Jaruzelskiego, Kiszczaka czy Lamparskiego. Tymczasem, jak przypomniał w Telewizji Republika Tadeusz Płużański, „to nie byli polscy żołnierze”.

– III RP nie poradziła sobie z tą sytuacją przez Okrągły Stół, przez Magdalenkę, przez umowę części Solidarności z komunistycznym betonem. To ciągnie się już 30 lat, ta koncesjonowana Polska, w której trwa w najlepsze abolicja dla komunistycznych zbrodniarzy, trwa na wyższych uczelniach, trwa w sądach – powiedział w programie Doroty Kani „Koniec Systemu” Tadeusz Płużański.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Odpowiedzialny za śmierć wielu osób Kiszczak nigdy nie poszedł do paki. Facet, który się temu symbolicznie sprzeciwił trafił do więzienia na 10 miesięcy!

– Dzisiejsza Polska uznaje ustrój państwa komunistycznego, dzisiejsze prawo legalizuje prawo komunistyczne. Czyli dzisiejsza Rzeczpospolita uważa stan wojenny za coś, co mogło się zdarzyć. Kraj ściga tylko i wyłącznie za przekroczenie uprawnień – stwierdził prezes fundacji „Łączka”, tłumacząc jednak dlaczego takie myślenie jest błędne.

– Jaruzelski nie był polskim żołnierzem. Wreszcie państwo polskie zareagowało na tę hańbę – na nazywanie zbrodniarza generałem. To nie byli polscy żołnierze. To nie było polskie wojsko. Jaruzelski, Lamparski, Kiszczak – to są sowieci przebrani w polskie mundury – dodał.

Źródło: telewizjarepublika.pl, pch24.pl

https://prawicowyinternet.pl/w-imieniu-jaruzelskiego-i-kiszczaka-dziekuje-prezydentowi-dlaczego-andrzej-duda-zdradzil-swoich-wyborcow-komentarze-w-internecie-lista/

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

BARDZO WAŻNE! Ustawa reprywatyzacyjna „nie podoba się” amerykańskim Żydom. Mają wsparcie senatorów. Chcą okraść Polskę!

Polskie banki dla zagranicznych właścicieli są prawdziwymi perłami w koronie. To u nas zyski są największe!