Kolejna kompromitacja Petru! Stwierdził, że Wielka Brytania wychodzi ze STREFY EURO... w której nigdy nie była. - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Kolejna kompromitacja Petru! Stwierdził, że Wielka Brytania wychodzi ze STREFY EURO… w której nigdy nie była.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Donald Tusk otrzymał od ambasadora Wielkiej Brytanii przy Unii Europejskiej Tima Barrowa list uruchamiający artykuł 50. Traktatu Lizbońskiego. Oznacza to, że Wielka Brytania rozpoczyna formalny proces wyjścia z Unii Europejskiej, który potrwa dwa lata.

ZOBACZ: Petru ekspertem od frankowiczów, Cimoszewicz od dekomunizacji, Janicki od BOR-u, Komorowski od protokołu dyplomatycznego. Kto następny??!

W tym temacie wypowiedział się na antenie TOK FM, najwybitniejszy “ekonomista” – lider Nowoczesnej, Ryszard Petru: “Wielka Brytania tym listem rozpoczęła proces wyjścia ze STREFY EURO” – powiedział Petru. Tzw. liderem opozycji jest człowiek, który nie wie, że w UK nigdy nie wprowadzono euro.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,232FaniLubię
17,867ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy