w

Lewactwo zaatakowało Pierwszą Damę. Andrzej Duda stanął w Jej obronie!

W związku z medialną burzą dotyczącą możliwości zaostrzenia przepisów dotyczących przerywania ciąży, polskie lewactwo przypomniało sobie o żonie prezydenta Andrzeja Dudy, Pierwszej Damie – Agacie Kornhauser-Dudzie. Posłanki Nowoczesnej, feministki, dewiantki, politruczki antypolskich mediów, wszystkie te panie piszą do p. Agaty aby stanęła „w obronie kobiet”, innymi słowy aby poparła dalsze mordowanie nienarodzonych dzieci.

Dorota Wellman (reklamująca Polakom niemiecką sieć handlową, która wybija polskich przedsiębiorców) stwierdziła, że „Pierwsza Dama nie jest milczącą kukłą, która stoi i ładnie się uśmiecha! Pierwsza Dama ma swoje zadania. Tak uważam, że powinna pełnić swoją funkcję w tym kraju.” Z kolei „stokrotka” polskiego dziennikarstwa, Monika Olejnik śmie wycierać sobie mordę tragicznie zmarłą Marią Kaczyńską: „Niezwykle dziwne jest milczenie Agaty Dudy. Piszą do niej posłanki, a pani prezydentowa nie odpowiada. Tylko ustami rzecznika przekazuje, że nie będzie się wypowiadać. Bycie żoną prezydenta wiąże się też z koniecznością odpowiadania na trudne pytania. Odpowiadały na nie Jolanta Kwaśniewska, Maria Kaczyńska i Anna Komorowska.” Wtóruje jej nieznana politruczka z lisowskiego portalu naTemat.pl: „Niema Dama. Agata Kornhauser-Duda jest przeciwieństwem Marii Kaczyńskiej”. 

ODPOWIEDZ W SONDZIE: Sonda #4 Pytanie o dopuszczalność aborcji w Polsce. Wyraź swoje zdanie!

Drogie Panie, proszę wskazać mi chociażby jeden akt prawny mówiący o jakiejkolwiek roli pierwszej damy w państwie! Małżonka prezydenta nie ma obowiązku występować publicznie, nie ma obowiązku zabierać głosu w kwestiach politycznych. A już z całą pewnością nie na wniosek środowisk, którymi znaczna część Polaków się zwyczajnie brzydzi, a tak jest w tym przypadku. W Polsce funkcja pierwszej damy wiąże się jedynie z obowiązkami reprezentacyjnymi, które nie są szczegółowo unormowane.

A oto odpowiedź prezydenta Andrzeja Dudy na powyższe ataki: „Moja Żona robi to, co uważa za właściwe dla swojej roli, i ma do tego PRAWO”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Sonda #4 Pytanie o dopuszczalność aborcji w Polsce. Wyraź swoje zdanie!

Czy Polska będzie na szlaku imigrantów? Zobacz materiał wideo!