Nie zgadzam się aby nam z Europy, w systemie kwotowym przysyłano imigrantów
w

Mądre słowa prezydenta Andrzeja Dudy o przyjmowaniu imigrantów!

Andrzej Duda prezentuje zdroworozsądkowy pogląd na przyjmowanie imigrantów. Zaznacza, że nasz kraj przyjął już prawie milion Ukraińców, którzy uciekali przed wojną i pracują w Polsce. To są faktycznie uchodźcy, którzy bojąc się o swoje życie uciekli z własnego kraju ale nie dostają u nas zasiłków, nie mają formalnie statusu uchodźcy i sami martwią się o swoje utrzymanie (często pracując na czarno i wykonując najgorsze prace).

Andrzej Duda mówił: „Nie zgadzam się aby nam z Europy, w systemie kwotowym przysyłano imigrantów!”, zauważa również, że uchodźcy sami nie chcą przybywać do Polski. Imigranci z Afryki doskonale zdają sobie sprawę z tego, że Polska to kraj biedny, w którym socjal ledwo starcza na życie i o ile nie zostaną do nas siłą ściągnięci to sami do nas licznie nie przybędą. Prezydent stwierdził niedawno, że „dziś należy zlikwidować przyczyny masowej imigracji do Unii Europejskiej bezpośrednio w krajach, z których przyjeżdżają imigranci”.

Mądre słowa prezydenta Andrzeja Dudy o przyjmowaniu imigrantów!

 Prezydent Andrzej Duda o islamskich/ukraińskich imigrantach

 


Wczoraj, nagrałem krótki film dotyczący ataków na prezydenta Dudę… między innymi o tym, że Gazeta Wyborcza jeden z artykułów p.t. „ISLAMIZACJA EUROPY” opatrzyła zdjęciem Andrzeja Dudy.

 

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0
SKANDAL!-Chrześcijanie-prześladowani-w-niemieckich-obozach-dla-uchodźców!!

SKANDAL! Chrześcijanie prześladowani w niemieckich obozach dla uchodźców!!

Ponad-20.000-osób-na-proteście-przeciwko-islamizamizacji-w-Dreźnie

Ponad 20.000 osób na proteście przeciwko islamizamizacji w Dreźnie