Niemcy: półtora letnie dziecko kopnięte w twarz podczas ataku Syryjczyków w autobusie!

4
116567

Augsburg 25 grudnia 2016 – do autobusu jadącego w niedzielę o godzinie 21 z dworca głównego do dzielnicy Lechhausen wsiadło na przystanku przy ratuszu kilkunastu “uchodźców” syryjskich. Autobus po brzegi był wypełniony pasażerami. 

Dzicz od samego początku rozpoczęła rozróbę. Wieszali się na poręczach i zaczęli kopać i wyzywać przypadkowych pasażerów, w tym osoby starsze oraz kobiety. “Wykształconym lekarzom” przybyłym z Bliskiego Wschodu nie spodobał się wózek postawiony w autobusie więc jeden z nachodźców postanowił zaatakować półtora letnie dziecko, które zostało kopnięte w twarz.

Kiedy kierowca zatrzymał pojazd i nadjechała karetka, panowie uchodźcy zdjęli paski od spodni i zaczęli bić pasażerów, sanitariusze też zostali zaatakowani. Dopiero na widok 12 policyjnych radiowozów islamiści się uspokoili.

Dziecku nic się nie stało. Policja prowadzi dochodzenie.

Ci “ludzie” utrzymywani są z pieniędzy niemieckich podatników, jestem przekonany, że nie spotka ich żadna kara, a już niedługo ściągną do Niemiec swoje rodziny: Niemcy: przybędą kolejne MILIONY muzułmanów. W ramach akcji łączenia rodzin!

Źródło: presse-augsburg.de, ndie.pl, wykop.pl

PRZYPOMNĘ:

Niemcy: masowe kradzieże na dworcach i w pociągach. Narodowość sprawców tajemnicą

Nie jedź nocą PKP, ČD i ÖBB – imigranci jeżdżą, straszą i terroryzują na potęgę.

Komentarze:

komentarzy

4 COMMENTS

  1. imigranci w niemczech to poczatek upadku Niemiec i calej UE! Ta baba, ktora wpuscila te rzesze “uchodzcow” powinna stanac przed Trybunalem Stanu.

  2. Co za rasistowski i ksenofobiczny artykuł przecież nic się nie stało wszyscy żyją a mogli wysadzić autobus w powietrze trzeba ich więc nagrodzić za uratowanie życia wszystkim pasażerom!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here