Niemcy postawili luksusowe domy dla imigrantów. Koszty? 13 tys PLN za metr kw.!!!

2
61956

Zmiana polityki władz niemieckich w stosunku do nielegalnej imigracji następuje bardzo powoli. Tymczasem, skokowo rosną przywileje imigrantów. W styczniu 2017 roku około 700 osób zostanie zupełnie bezpłatnie osiedlonych w nowo wybudowanych domach w dzielnicy Hamburga – Neugraben-Fischbek. Koszt budowy jednego metra kwadratowego wyniósł ponad 13 tysięcy złotych. Za budowę oraz utrzymanie osiedla płacą – jak zwykle – niemieccy podatnicy.

Nowe osiedle przeznaczono dla imigrantów o różnym statusie społecznym: mężczyzn, kobiet, rodzin, dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat. Zgodnie z zapewnieniami władz, domy mają stanowić rozwiązanie tymczasowe, do czasu, gdy osiedleni w nich przybysze stwierdzą, że mogą zamieszkać we własnych domach. Imigranci wytypowani do zamieszkania na osiedlu pochodzą z Syrii, Afganistanu i Erytrei.

Całość inwestycji w Hamburgu składa się z 25 domów, placu zabaw o powierzchni około 1000 metrów kwadratowych i terenów zielonych o powierzchni 370 metrów kwadratowych. Według wstępnych wyliczeń, inwestycja pochłonęła 23 miliony euro, jednakże nie jest to koszt całkowity. Na osiedlu funkcjonuje bowiem wynajęta firma ochroniarska, a także zatrudnieni dodatkowo… pracownicy służb socjalnych i administracji.

ZOBACZ: Agresywni uchodźcy zdemolowali dortmundzki urząd! Ubogacenie kulturowe? [WIDEO]

ZOBACZ: Setki uchodźców zdemolowało obóz w Bułgarii – rząd nakazał masową deportację do Afganistanu! [WIDEO]

Imigranci lokowani są w przestronnych mieszkaniach o powierzchni 73 metrów kwadratowych. W jednym domu znajdują się cztery takie mieszkania. Każde zawiera trzy pokoje, kuchnię i łazienkę.

Państwowy inwestor zadbał, by osiedlani imigranci nie musieli martwić się wykończeniem mieszkań. Znane polskim rodzinom pojęcie „stan deweloperski” pozostaje zapewne obce przybyszom z Azji, jako że wraz z kluczami do mieszkań, otrzymują oni wykończenie „pod klucz”, łącznie z urządzeniami gospodarstwa domowego. Na wyposażeniu każdego apartamentu są m.in. łóżka, stół, krzesła, szafki, zasłony.

Z listy osobistych zmartwień tzw. uchodźcy mogą także wykreślić problemy zdrowotne i adaptacyjne. Państwo niemieckie opłaciło dla nich opiekę medyczną i kursy języka niemieckiego.

Za: pch24.pl, źródło: lejtmotyw.info, abendblatt.de

Warto przypomnieć słowa Przemysława Wiplera: “Europa zmaga się z inwazją ludzi, którzy przyjeżdżają tu żyć na koszt Europejczyków!

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here