Niemcy: w sylwestra policja nie wpuściła ok. tysiąca imigrantów z Afryki na plac pod Katedrą w Kolonii - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Niemcy: w sylwestra policja nie wpuściła ok. tysiąca imigrantów z Afryki na plac pod Katedrą w Kolonii

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Sformułowanie „sylwester w Kolonii” stało się synonimem napaści imigrantów na Europejki. W tym roku przybysze z Afryki znów planowali molestować Niemki podczas zabawy w Kolonii – tym razem jednak zapobiegli temu policjanci.

Jak poinformowała Centrala Policyjnych Służb Nadrenii – Północnej Westfalii w Duisburgu, w noc sylwestrową policjanci musieli interweniować w 3,8 tys. przypadków, tj. o 400 więcej niż w roku ubiegłym – donosi Deutche Welle.

Ale ciekawszą informację podano w kolejnych akapitach komunikatu. Otóż policjanci zmuszeni byli powstrzymać około tysiąc młodych mężczyzn, głównie z krajów północnej Afryki, którzy chcieli wejść na plac pod katedrą kolońską. Jako powody podano „niestosowanie się do zaleceń funkcjonariuszy”, a także nielegalny pobyt w Niemczech oraz… wydany za niektórymi nakaz aresztowania. Nie wpuszczono ich na plac, na którym odbywała się impreza.

ZOBACZ: Wyciekło policyjne wideo z Sylwestra w Kolonii. Słyszycie krzyki kobiet? Policja stała tuż obok! [WIDEO]

Według rzecznika policji zatrzymano 92 osoby, w tym tylko 16 rodowitych Niemców. W jakim celu mężczyźni ci tłumnie przybyli na sylwestrową zabawę w Kolonii, nie trudno się domyślić.

Pod adresem niemieckich policjantów pojawiły się już oskarżenia o rasizm, gdyż gdy sprawdzali oni tożsamość podejrzanie wyglądających osób, zawsze okazywało się, że pochodzą z północnej Afryki.

ZOBACZ: Mądrzejszy Niemiec po szkodzie? Zwielokrotnione siły ochrony na zakończenie roku w Kolonii!

Przypomnijmy – w ubiegłym roku na imprezę sylwestrową do Kolonii również tłumnie przybyli mieszkający od niedawna w Niemczech mężczyźni pochodzący z islamskich krajów Czarnego Lądu. W sposób zorganizowany molestowali bawiące się na kolońskim placu kobiety, otaczając je i obłapiając, oraz próbując zgwałcić. Po tej jednej sylwestrowej nocy zgłoszono aż tysiąc takich aktów – przytłaczająca większość z nich nie została ukarana. Co więcej, niemieckie media na początku ubiegłego roku przez kilka dni milczały na temat barbarzyńskiego zachowania imigrantów, w czym dziennikarzom wydatnie pomagali rzecznicy niemieckiej policji. Do podobnych aktów, choć na mniejszą skalę, dochodziło też w ubiegłym roku w innych niemieckich miastach, między innymi w Hamburgu.

Za: pch24.pl, źródło: Deutche Welle, dziennik.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,184FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy