w ,

Obywatel Izraela zranił nożem policjanta w centrum Warszawy. A może atak był motywowany ANTYPOLONIZMEM? Dlaczego izraelskie media o tym nie piszą?

Mężczyzna, który w centrum Warszawy zranił nożem policjanta to 24-letni obywatel Izraela. Został zatrzymany, zaś obrażenia poszkodowanego funkcjonariusza nie są groźne.

– Przed godziną 16:00 otrzymaliśmy zgłoszenie, że ulicą Ordynacką idzie mężczyzna, który ma przy sobie niebezpieczne narzędzie – opowiada starszy aspirant Rafał Retmaniak z Komendy Głównej Policji. – Policjanci natychmiast udali się na miejsce, zauważyli mężczyznę, który ma przy sobie nóż. Funkcjonariusze podjęli wobec niego interwencję, w jej trakcie mężczyzna ranił jednego z policjantów w okolicach twarzy – dodaje.

Pierwsze informacje z miejsca zdarzenia mówiły, że sprawcą ataku jest mężczyzna o wyglądzie arabskim.
Funkcjonariusze sprawdzili jego tożsamość. Okazało się, iż to obywatel Izraela, dwudziestoczterolatek. Telewizja Republika podała, że oprócz ostrego narzędzia miał przy sobie także broń palną. Policja nie potwierdziła jak dotychczas tej informacji.

Policjant, który został ranny w trakcie interwencji, nie wymagał hospitalizacji, bowiem odniesione przez niego obrażenia nie były groźne.

Żona Boniego: „Dla Polaków śmierć to była po prostu kwestia biologiczna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, metafizyka, spotkanie z najwyższym…”

Źródła: onet.pl, rmf24.pl, Telewizja Republika, pch24.pl

Co myślisz?

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Jak by to był ktoś z Polski czy nawet z terytorium Polski to by nie było ważne jego narodowość czy pochodzenie a jak chodzi o obywatela Izraela to się im nagle znalazła cała plejada usprawiedliwień i całkowita pewność ze to niebył Żyd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

PAŃSTWO KONTRA OBYWATEL! Służby celne zniszczyły wiejski jarmark, starszym ludziom zarekwirowano domowe nalewki

Premiera pierwszego tomu książki Radosława Patlewicza „Historia polityczna Polski – nowe spojrzenie