PILNE! Niemcy: Kurd przywiązał kobietę do samochodu i ciągnął 250 metrów po asfalcie i bruku!

0
72836

Bogactwa kulturowego Bliskiego Wschodu nigdy za wiele! „Die Presse” podaje obywatel Niemiec o narodowości kurdyjskiej przywiązał 28-letnią dziewczynę za szyję liną do samochodu i ciągnął 250 metrów ulicami niemieckiego miasta.

Kurdyjski imigrant przejechał trzy ulice, ciągnąc kobietę za sobą, po czym zostawił ją na chodniku. – To nie do pomyślenia, z jaką brutalnością i pogardą działał mężczyzna – mówił Jens Petersen, rzecznik policji w Hameln.

Kobieta była ciągnięta 250 metrów z dużą prędkością po asfaltowych i brukowanych ulicach. Nie jest też jasne, czy lina się przetarła, czy kobieta została od niej odwiązana. Leżąc w kałuży krwi na ziemi była w stanie krytycznym i najprawdopodobniej nie przeżyłaby gdyby nie szybka interwencja służb medycznych, które przetransportowały ją śmigłowcem do specjalistycznej kliniki

Policja incydent traktuje jako próbę zabójstwa.

Kolejny raz Europa jest “zszokowana” brutalnością i okrucieństwem w stosunku do kobiet. Kolejny raz Europa przekonuje się jak wielkie różnice kulturowe dzielą nasze światy. W krajach islamskich kobieta jest traktowana niczym rzecz i bardzo często pozbawiana większości praw. Na porządku dziennych są np. kamieniowanie za “cudzołóstwo” (nawet jeśli dziewczyna była zgwałcona) czy oblewanie kwasem za “splamienie honoru rodziny”.

Za: tvp

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here