PILNE! Ofiarą syryjskiego imigranta była CIĘŻARNA POLKA!

2
12244

EDIT: – Niestety nasze służby konsularne otrzymały smutną informację od niemieckiej policji, że ofiarą ataku w Reutlingen jest polska obywatelka – powiedział w TVP Info Rafał Sobczak, dyrektor biura prasowego MSZ.

———————

Według dziennika “Bild”, kobieta która zginęła w wyniku ataku maczetą w Reutlingen, była ciężarną Polką. Polskie ministerstwo spraw zagranicznych na razie nie potwierdza tej informacji, a służby konsularne sprawdzają ją.

Do tragedii doszło późnym popołudniem w Reutlingen w Badenii – Wirtembergii. Uzbrojony w maczetę 21-letni, który ją zaatakował pracował razem z nią w lokalu z kebabami. Był imigrantem z Syrii ubiegającym się o azyl. Mężczyzna był znany policji. Według niemieckich śledczych, sprawy nie można kwalifikować jako czynu o charakterze terrorystycznym. Więcej: ZNOWU ATAK! Niemcy: imigrant z Syrii zabił maczetą kobietę w ciąży i ranił dwie osoby!

To już trzecia Polka zamordowana w tym miesiącu przez islamistów i politykę Angeli Merkel… Mówienie o tym, że nie jest to atak terrorystyczny, że religia nie ma z tym nic wspólnego to chora polityczna poprawność niemieckich władz! Trzeba to powtarzać i powtarzać: POLKA ZOSTAŁA ZAMORDOWANA PRZEZ WYZNAWCĘ ISLAMU, IMIGRANTA ŻYJĄCEGO ZA PIENIĄDZE EUROPEJSKICH PODATNIKÓW, ŚCIĄGNIĘTEGO PRZEZ NIEMIECKIE WŁADZE! 

ZOBACZ: OFICJALNIE: Dwie młode Polki zginęły w zamachu w Nicei!!

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here