Posłowie Kukiz’15 ukrywali informacje o spotkaniu z Nowoczesną i PO?

0
16114

Platforma Obywatelska i Nowoczesna przygotowywały apel do instytucji europejskich ws. „pilnej interwencji” podczas protestu w Sejmie. Do informacji w tej sprawie dotarł portal DoRzeczy.pl. Atak na rząd Prawa i Sprawiedliwości i Polskę się nie udał, bo podpisania dokumentu odmówili m.in. politycy Kukiz’15 i Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Według posła Kukiz’15 Sylwestra Chruszcza pismo było gotowe już na początku sejmowego protestu PO i Nowoczesnej. Wskazał on, że w apelu wzywano zewnętrzne instytucje i kraje o zajęcie się wydarzeniami w Polsce i interwencję„Wiodącą stroną, która przygotowała ten dokument był Ryszard Petru” – mówi Chruszcz.

WIĘCEJ: PO i .N gorsze od Jaruzelskiego! Zabiegały o pilną interwencję z zewnątrz! [WIDEO]

Warto jednak zapytać o sprawę dość kontrowersyjną, poseł Sylwester Chruszcz poinformował na Twitterze, że był na spotkaniu z opozycją – dlaczego dowiadujemy się o tym dopiero dzisiaj?

O takim spotkaniu nie wiedziała również poseł Anna Siarkowska (Kukiz’15), która uczestniczyła w obradach w Sali Kolumnowej. Wówczas to nie spodobało się posłowi Piotrowi “Liroyowi” Marcowi, które podczas kręcenia wideo na żywo na Facebooku, rozmawiając z posłami z Nowoczesnej, stwierdził, że “dla niej to droga w jedną stronę”… Czy Kukiz’15 za plecami wyborców spiskował z Nowoczesną?

Szanuję posłów z klubu Kukiz’15, wnoszą bardzo dużo merytorycznych projektów ustaw i poprawek do ustaw Prawa i Sprawiedliwości. Niosą zdecydowany powiem świeżości ale aby mieć poparcie wyborców muszą być przejrzyście czyści a spiskowania z antypolskim bydłem wyborcy im nie podarują.

Uważam, że honorowy człowiek nie powinien nawet podawać ręki ludziom pokroju Ryszarda Petru, Donalda Tuska czy Grzegorza Schetyny. Ze zdrajcami nie powinno się utrzymywać nawet prywatnych kontaktów. Powinni być skazani na pełen ostracyzm społeczny. 

ZOBACZ WIDEO:

Gośćmi Michała Rachonia w programie “Minęła dwudziesta” byli Rafał Ziemkiewicz oraz Mateusz Baczyński. Prowadzący pytał swoich gości o przygotowany donos na Polskę, którego to nie podpisali przedstawiciele Kukiz’15 oraz Władysław Kosiniak-Kamysz. W dalszej części programu publicyści rozmawiali o apelu zarządu KOD o ustąpienie Mateusza Kijowskiego ze stanowiska lidera.

Źródło: RIRM (Radio Maryja), niezależna.pl, tvp.pl, twitter.com

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here