Premier Szydło wyklucza przyjęcie imigrantów. „Chcemy pomagać, ale poza naszymi granicami” - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Premier Szydło wyklucza przyjęcie imigrantów. „Chcemy pomagać, ale poza naszymi granicami”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Premier RP Beata Szydło w rozmowie z tygodnikiem „w Sieci” kategorycznie wykluczyła możliwość przyjęcia przez Polskę imigrantów/uchodźców z krajów islamskich. Szefowa rządu zapowiedziała pomoc dla potrzebujących. Ma być ona jednak udzielana w sposób niezagrażający Polakom.

„Nie ma ceny za bezpieczeństwo Polaków. Nie cofniemy się. To nie znaczy, że nie chcemy pomagać, ale poza naszymi granicami. Niebawem jedzie kolejny transport pomocy humanitarnej dla uchodźców na Bliskim Wschodzie” – powiedziała premier Szydło.

„Napływ do Polski ludzi z krajów Bliskiego Wschodu jest wykluczony, bo ani my, ani Unia Europejska nie jest w stanie stworzyć systemu skutecznych zabezpieczeń, oddzielania uchodźców od terrorystów” – podkreśliła szefowa Rady Ministrów.

ZOBACZ: Udaremniony zamach na ŚDM! ABW w Łodzi zatrzymało Irakijczyka. Planował zamach w Krakowie?

W obszernym wywiadzie udzielonym tygodnikowi „w Sieci” Beata Szydło chwaliła również – co nie dziwi – dokonania swojego rządu, głównie program Rodzina 500+. Polityk PiS skrytykowała pomysł nadmiernych podwyżek dla przedstawicieli władzy, w tym dla siebie samej. Poparła jednak ideę podniesienia pensji dla wiceministrów i podsekretarzy stanu. Premier łączy również wielkie nadzieje z pielgrzymką papieża Franciszka do Polski.

„Wierzę, że to może być wizyta na miarę wizyty Jana Pawła II w 1979 r., kiedy usłyszeliśmy Nie lękajcie się. Ojciec Święty przyjeżdża do kraju wyjątkowo wytrwałego w wierze, do ojczyzny wielkiego papieża św. Jana Pawła II. Ale potrzebujemy pozytywnej energii, sygnału, że to, co robimy, ma sens” – stwierdziła premier Szydło.

 Za: pch24.pl, źródło: „w Sieci”, wpolityce.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,742FaniLubię
18,065ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy