w ,

Ryszard Terlecki: „Nie poprzemy Tuska”. Brawo!!!!!

Nie prowadzimy żadnych rozmów ws. stanowiska szefa Rady Europejskiej – powiedział w środę szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Dodał, że doniesienia na ten temat to „produkcja spekulacji prasowych”.

W poniedziałek brytyjski dziennik „Financial Times” poinformował, że premier Beata Szydło sonduje inne kraje Unii Europejskiej w sprawie możliwości zastąpienia Donalda Tuska na stanowisku szefa Rady Europejskiej przez eurodeputowanego PO Jacka Saryusz-Wolskiego.

ZOBACZ KONIECZNIE:

Terlecki, pytany w Sygnałach Dnia o te doniesienia, powiedział, że brak poparcia polskiego rządu dla Donalda Tuska „zrodziło pole poszukiwań i negocjacji co do ewentualnych kandydatów” na stanowisko szefa Rady Europejskiej.

„Myślę, że komentatorzy znajdą wiele różnych osób, i znajdują w tej chwili w Europie, które – ich zdaniem – mogłyby kandydować na to stanowisko” – mówił Terlecki. Dopytywany, jakie jest stanowisko PiS w tej sprawie, odparł: „Żadne. To znaczy nie potwierdzamy żadnych rozmów”.

Dodał, że pewny jest jedynie brak poparcia rządu dla kandydatury Tuska. „Jedno co wydaje się pewne, choć na świecie nic nie jest w 100 proc. pewne, że nie poprzemy Donalda Tuska” – powiedział.

Zdaniem Terleckiego, doniesienia na ten temat „to jest produkcja spekulacji prasowych”.

Informacja prasowa za: http://www.stefczyk.info/

https://www.youtube.com/watch?v=Cyv7r_-QDp0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Działaczka SLD: „Wyklęci to pedofile. Inka to młodociany przestępca”

Obława Augustowska największą zbrodnią na Wyklętych. Wciąż szukamy grobów pomordowanych!