Ryszard Terlecki: "Nie poprzemy Tuska". Brawo!!!!! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Ryszard Terlecki: “Nie poprzemy Tuska”. Brawo!!!!!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Nie prowadzimy żadnych rozmów ws. stanowiska szefa Rady Europejskiej – powiedział w środę szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Dodał, że doniesienia na ten temat to “produkcja spekulacji prasowych”.

W poniedziałek brytyjski dziennik “Financial Times” poinformował, że premier Beata Szydło sonduje inne kraje Unii Europejskiej w sprawie możliwości zastąpienia Donalda Tuska na stanowisku szefa Rady Europejskiej przez eurodeputowanego PO Jacka Saryusz-Wolskiego.

ZOBACZ KONIECZNIE:

Terlecki, pytany w Sygnałach Dnia o te doniesienia, powiedział, że brak poparcia polskiego rządu dla Donalda Tuska “zrodziło pole poszukiwań i negocjacji co do ewentualnych kandydatów” na stanowisko szefa Rady Europejskiej.

“Myślę, że komentatorzy znajdą wiele różnych osób, i znajdują w tej chwili w Europie, które – ich zdaniem – mogłyby kandydować na to stanowisko” – mówił Terlecki. Dopytywany, jakie jest stanowisko PiS w tej sprawie, odparł: “Żadne. To znaczy nie potwierdzamy żadnych rozmów”.

Dodał, że pewny jest jedynie brak poparcia rządu dla kandydatury Tuska. “Jedno co wydaje się pewne, choć na świecie nic nie jest w 100 proc. pewne, że nie poprzemy Donalda Tuska” – powiedział.

Zdaniem Terleckiego, doniesienia na ten temat “to jest produkcja spekulacji prasowych”.

Informacja prasowa za: http://www.stefczyk.info/

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,731FaniLubię
18,062ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy