Samorządy zorganizowały 30 autobusów na platformiany Marsz Wolności. Kto za to zapłacił? Podatnicy?! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Samorządy zorganizowały 30 autobusów na platformiany Marsz Wolności. Kto za to zapłacił? Podatnicy?!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wyobraźmy sobie wzburzenie środowiska “Wyborczej” i żółte paski na TVN-ie, gdyby okazało się, że na miesięcznice smoleńską czy inną PiS-owską imprezę, samorządy rządzone przez partię Kaczyńskiego wystawiają dla swoich działaczy autobusy, które dowożą ich do Warszawy. Temat byłby wałkowany przez tydzień! A teraz zwróćmy uwagę, że na zorganizowany w ostatnią sobotę Marsz Wolności, samorządy zarządzane przez działaczy PO wystawiły specjalnie 30 autobusów. Czyż to nie jest jawne wspieranie Platformy dodatkowymi środkami publicznymi?! Gdzie reakcja mediów?

Piotr Borys, działacz Platformy Obywatelskiej i wicemarszałek województwa dolnośląskiego, stwierdził dla jednego z serwisów zbliżonych do opozycji (OKO.press), że z uwagi na platformiany Marsz Wolności “władze samorządowe wynajęły 30 autobusów”, którymi dowożono ludzi z całej Polski. Powstaje zasadnicze pytanie – skoro “władze samorządowe” wynajmowały autobusy, to kto za to zapłacił? Czy platformiani burmistrzowie i prezydenci miast wykładali środki z własnych kieszeni? Czy też może w grę wchodziły pieniądze podatników? Jeśli to drugie, to na jakiej podstawie?

Screen ze strony oko.press

Jeśli okaże się, że władze samorządowe opłaciły wspomniane 30 autobusów z pieniędzy podatników, to jestem ciekawy reakcji mediów mainstreamowych. Gdyby to samorządy zarządzane przez ludzi z PiS organizowały autobusy na przejazd dla swoich działaczy, to temat byłby konkretnie wałkowany przez kilka dni. Jeśli chodzi o Platformę, to podejrzewam, iż temat ten – jako dość niewygodny – może być przemilczany.

Za: niewygodne.info.pl

Gronkiewicz-Waltz twierdzi, że ONR propaguje totalitaryzm. Co zatem propaguje polityk PO z Goleniowa?

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy