Źródło: PlatformaRP (Flickr.com / CC by SA 2.0)
w ,

Samorządy zorganizowały 30 autobusów na platformiany Marsz Wolności. Kto za to zapłacił? Podatnicy?!

Wyobraźmy sobie wzburzenie środowiska „Wyborczej” i żółte paski na TVN-ie, gdyby okazało się, że na miesięcznice smoleńską czy inną PiS-owską imprezę, samorządy rządzone przez partię Kaczyńskiego wystawiają dla swoich działaczy autobusy, które dowożą ich do Warszawy. Temat byłby wałkowany przez tydzień! A teraz zwróćmy uwagę, że na zorganizowany w ostatnią sobotę Marsz Wolności, samorządy zarządzane przez działaczy PO wystawiły specjalnie 30 autobusów. Czyż to nie jest jawne wspieranie Platformy dodatkowymi środkami publicznymi?! Gdzie reakcja mediów?

Piotr Borys, działacz Platformy Obywatelskiej i wicemarszałek województwa dolnośląskiego, stwierdził dla jednego z serwisów zbliżonych do opozycji (OKO.press), że z uwagi na platformiany Marsz Wolności „władze samorządowe wynajęły 30 autobusów”, którymi dowożono ludzi z całej Polski. Powstaje zasadnicze pytanie – skoro „władze samorządowe” wynajmowały autobusy, to kto za to zapłacił? Czy platformiani burmistrzowie i prezydenci miast wykładali środki z własnych kieszeni? Czy też może w grę wchodziły pieniądze podatników? Jeśli to drugie, to na jakiej podstawie?

Screen ze strony oko.press

Jeśli okaże się, że władze samorządowe opłaciły wspomniane 30 autobusów z pieniędzy podatników, to jestem ciekawy reakcji mediów mainstreamowych. Gdyby to samorządy zarządzane przez ludzi z PiS organizowały autobusy na przejazd dla swoich działaczy, to temat byłby konkretnie wałkowany przez kilka dni. Jeśli chodzi o Platformę, to podejrzewam, iż temat ten – jako dość niewygodny – może być przemilczany.

Za: niewygodne.info.pl

Gronkiewicz-Waltz twierdzi, że ONR propaguje totalitaryzm. Co zatem propaguje polityk PO z Goleniowa?

Co myślisz?

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Wiedzialam od samego poczatku , ze te wszystkie cwoki ktorych przywieziona autobusami to nastepna zagrywka komuchow i sprzedawczykow.Bylam tam i jak spytalam tych baranow o jaka im chodzi wolna polska to geby otwierali i nie wiedzieli co mi odp.Skandal ! Komuchy sa tak rzadzy wladzy, ze robia wszystko aby ludzie na nich glosowali.Sprzedali by polske dla kasy.Niesamowite.Banda zlodzieji, kretaczy, sprzedawczykow, podstepni i bez zadnego honoru.Cos okropnego.I takie gowna mialyby rzadzic naszym krajem.Ludzie OTWORZENiE oczy.Nie mowie, ze pis is super ale nie jest taki znow nie dobry.Nie ma parti aby miala same plusy nigdzie na swiecie.Ja zawsze bede glodowac na nich, jeszcze tylko niech beda twardzi w stosunku do tego bagna eu.Najlepiej nich zrobia referendum odnosnie odstapienia od tego gowna .Nie chcemy drugiej Francji czyvAnglii czy Niemcy.Precz z PO plus precz z islamem i tych pseudo biednych ludzi.!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Szczeciński „produkt marketingowy” rozważa wspólne listy z PO. Czy Nitras+Misiło utworzą najbardziej żenujący duet w historii Szczecina?

nordstreamsolidarnosc

Solidarność europejska? Wielkie europejskie koncerny dołączają do Nord Stream 2. Wspomogą rosyjską inwestycję.