Setki imigrantów ruszyły w kierunku Węgier. Żądają otwarcia granicy – Węgrzy mówią stanowcze nie [WIDEO]

1
19016

Setki imigrantów rozpoczęły marsz protestacyjny z Belgradu w kierunku granicy z Węgrami. Żądają, aby przepuszczono ich przez przejścia graniczne, umożliwiając dotarcie do Niemiec.

Imigranci stosują różne środki nacisku – wcześniej prowadzili w stolicy Serbii strajk głodowy. Wszystko przez to, że kraje UE nie kwapią się otwarcia granic. teraz niosą transparenty, pokazujące, że nie zależy im na jedzeniu i wodzie – chcą przejść dalej.

W niedzielnym referendum aż 98 procent obywateli Węgier opowiedziało się przeciwko przymusowym kwotom imigrantów. Niezgadzający się z wynikami mają jednak mocny argument – referendum nie jest wiążące za sprawą zbyt niskiej frekwencji (43 procent uprawnionych do głosowania).

ZOBACZ: Orban: tylko my, Węgrzy, możemy decydować o tym, z kim chcemy żyć. Wyniki referendum to potwierdzają!

W zeszłym roku przez Węgry przeszły tysiące imigrantów kierujących się na zachód Europy. W tym roku Węgrzy zamknęli granicę i sytuacja w Serbii staje się coraz trudniejsza…

Za: niezlomni.com

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

  1. Sami mężczyźni. Zapewne chcą pracować . Podobno to bardzo wydajni ludzie. Niemcy takich potrzebują. Zjawisko wysterowane i mające określony cel.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here