,,Szwecja musi przyjąć więcej imigrantów" - alarmuje Mikael Sjöberg, generalny dyrektor szwedzkiej Inspekcji Pracy. - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

,,Szwecja musi przyjąć więcej imigrantów” – alarmuje Mikael Sjöberg, generalny dyrektor szwedzkiej Inspekcji Pracy.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

,,-Niedobór siły roboczej będzie zmniejszał wzrost gospodarczy Szwecji. Zacznie się powoli już w przyszłym roku i będzie coraz gorzej.” – alarmuje Mikael Sjöberg, generalny dyrektor szwedzkiej Inspekcji Pracy.

Masowy napływ imigrantów, z którym Szwecja ma do czynienia od kilku lat, nie jest tym, co rozwiąze problem. Sam Sjöberg przyznaje, że ma on wpływ negatywny. Sytuację pogarsza również rekordowy odpływ siły roboczej, z którym Szwecja własnie się zmaga.

,,-To oczywiste, że z punktu widzenia rynku pracy jest bardzo duża różnica między imigracją pracowniczą i humanitarną. To jednak pytanie polityczne, jaką politykę migracyjną powinna przyjąć Szwecja.” – mówi Sjöberg.

Liczba imigrantów w wieku 16 – 64 lata to w Szwecji w tym roku niecałe 70.000. Wg prognoz SVT ma ona do 2018r. wzrosnąć do 97.000. Później będzie maleć.

Za: narodowcy.net, źródło: friatider.se

KONIECZNIE ZOBACZ JAK SZWECJA RADZI SOBIE Z ISLAMSKĄ IMIGRACJĄ:

Szwecja: od 2015 imigranci dokonali już blisko pół miliona napadów na kobiety!

Szwedzki działacz antyrasistowski pobity przez muzułmanów! Powód: podobieństwo do Donalda Trumpa

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,234FaniLubię
17,868ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy