friatider.se
w , ,

Szwedka odmówiła sexu imigrantowi. Została dwukrotnie dźgnięta nożem!

Dwie szwedzkie nastolatki imprezowały z uchodźcami w jednym z ośrodków dla imigrantów w południowym Sztokholmie. Dla jednej z nich skończyło się to tragicznie, została dźgnięta w twarz po odmowie odbycia stosunku seksualnego. Prokurator zażądał aby napastnik został deportowany ze Szwecji. Przed tamtejszym wymiarem sprawiedliwości pojawiła się trudna zagadka, musieli dociec jaki jest wiek mężczyzny, jego prawdziwe imię i skąd pochodzi.

„Coraz częściej wyrzucają swoje dokumenty tożsamości” – powiedział kierownik biura prokuratorskiego, My Hedström.

Innymi słowy do Szwecji nielegalnie dostał się zwyrodnialec, o którym szwedzkie władze nie miały jakiegokolwiek pojęcia. Równie dobrze mógł być terrorystą odpowiedzialnym za śmierć setek cywilów w Syrii. Znakomicie pokazuje to jak działa ochrona granic Unii Europejskiej, a musimy pamiętać, że będąc w Strefie Schengen islamiści bez problemu mogą przekraczać polską granicę i stanowić tym samym zagrożenie dla Polek i Polaków.

ZOBACZ: MASAKRA! 3-godzinny gwałt podczas transmisji live na Facebooku! Tak się bawią imigranci w Szwecji!

Kultura islamu w zderzeniu z liberalną Szwecją

Podczas imprezy (suto zakrapianej alkoholem) jeden z młodych islamistów, 16-letni Karim Ageri z Algierii złapał 17-letnią dziewczynę za pośladki i próbował pocałować ją w usta. Miał stwierdzić, że chce uprawiać z nią sex. Kiedy Szwedka odmówiła i wraz z koleżanką próbowała uciec przez okno, ten ruszył za nimi w pościg z nożem. Pociął dziewczynie twarz i prawdopodobnie na zawsze ją oszpecił.

Czy można mieć pretensje do tych nastolatek, że poszły na imprezę? Szwedzkie państwo z całą stanowczością dąży do budowy społeczeństwa multikulturowego, dzieciom od małego wpajane są lewackie brednie mówiące o „pokojowym islamie” czy o konieczności niesienia pomocy ekonomicznym imigrantom. Nie informuje się ich o realnym zagrożeniu, które szwedzkie władze ściągnęły na swoich mieszkańców poprzez przyjęcie setek tysięcy najeźdźców z Afryki i z Bliskiego Wschodu. Dziewczyny takie jak ta wspomniana w tym artykule na własnym ciele dowiadują się o tym kim są nowi przybysze. Tysiące Szwedek każdego roku pada ofiarą molestowania seksualnego, w tym gwałtów. Państwo najczęściej stara się wyciszyć informacje na ten temat „aby nie powodować konfliktów społecznych”. Sprawcy dostają bardzo łagodne kary, praktycznie nie zdarzają się przypadki rzeczywistej deportacji. W moim przekonaniu Szwecja jest skazana na zagładę w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat.

Opisywana historia miała miejsce przed rokiem i jak się pewnie domyślacie wyrok, który zapadł w tej sprawie był kompromitujący dla szwedzkiego wymiaru sprawiedliwości. Marie Skeppstedt Törnström sprawująca funkcję prokuratora twierdziła, że oskarżony nie ma 16-stu lat, uważała, go za co najmniej 21-letniego mężczyznę. Niestety Sąd Okręgowy w Södertörn nie przychylił się do tej teorii i przestępca był sądzony jako młodociany a nie dorosły. Został on skazany na 1,5 roku więzienia i deportację. Bardzo wielu imigrantów przybywających do Europy ukrywa swój wiek ze względu na ewentualne konsekwencje prawne swoich czynów. Jak się okazało Karim Ageri składał wcześniej wniosek o azyl w Niemczech, posługiwał się wówczas imieniem Mohamed i deklarował wiek… 28 lat.

Za: speisa.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Kolejna kompromitacja Petru! Stwierdził, że Wielka Brytania wychodzi ze STREFY EURO… w której nigdy nie była.

Parodia! Syryjczycy sprowadzeni do Polski domagają się uchylenia decyzji o nadaniu im statusu uchodźców bo nie mogą przez to otrzymywać socjalu w Niemczech!