Te liczby mówią więcej niż tysiąc słów o islamizacji Europy. Czy uda się zatrzymać tę falę? - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Te liczby mówią więcej niż tysiąc słów o islamizacji Europy. Czy uda się zatrzymać tę falę?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Europa staje się coraz bardziej islamska. Ten proces postępuje. Czy da się go zatrzymać? Nie widać tego na co dzień, ale liczb nie da się oszukać.

Polityka multikulturowości Europy znacząco wpływa na to, jak wygląda Stary Kontynent. Islam powoli wypiera chrześcijaństwo, a niektóre kraje, jeśli proces się nie zatrzyma, wkrótce będą pozbawione swoich etnicznych obywateli.

Już teraz tylko 1/3 wszystkich obywateli Amsterdamu poniżej 15. roku życia to etniczni Holendrzy. Wkrótce będzie łatwiej spotkać na ulicach kogoś w burce niż na rowerze lub z tulipanem w ręce. Według badaczy podobny problem występuje w innych miastach. Nie tylko w Holandii, ale też w Niemczech, Belgii, Szwecji czy Austrii. Może jeszcze nie na taką skalę, ale to tylko kwestia czasu?

ZOBACZ: ISLAMIZACJA EUROPY na żywo. W katedrze we Florencji zabrzmiały muzułmańskie pieśni!

Wraz ze wzrostem ludności muzułmańskiej w Europie trwa proces wypierania innych religii przez islam. Wystarczy przytoczyć dane z Londynu, gdzie w ostatnim czasie zamknięto aż pół tysiąca kościołów. Niektóre z nich przerobiono na domy, a najgłośniejszy jest przykład z Bournemouth, gdzie w byłej świątyni otworzono Tesco. Jednocześnie powstało ponad 400 meczetów. Eksperci przewidują, że ten proces w najbliższych latach będzie postępował.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Islamizacja: W Niemczech kwitnie obrzezanie kobiet i dzieci!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,169FaniLubię
17,896ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy