Kornel Morawiecki masakruje Frasyniuka! „Władek nie broni demokracji. Mówienie o recydywie komuny to hucpa polityczna” [WIDEO poster="https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/maxresdefault-590-e1519064192887.jpg"]
w ,

Tomasz Rzymkowski (Kukiz’15): Zatrzymanie Frasyniuka to standardowa procedura. Opozycja ma schizofrenię!

Policja doprowadziła do prokuratury Władysława Frasyniuka, który dwa razy nie stawił się na przesłuchanie. Opozycja jest zdania, że forma zatrzymania opozycjonisty, to recydywa PRL.
Frasyniuk został w środę zabrany ze swojego domu o 6 rano, skuty w kajdanki i doprowadzony do prokuratury. – Mamy takie, a nie inne przepisy, nie ma świętych krów – powiedział nam Tomasz Rzymkowski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kornel Morawiecki masakruje Frasyniuka! „Władek nie broni demokracji. Mówienie o recydywie komuny to hucpa polityczna” [WIDEO]

– To jest jakaś schizofrenia paranoidalna i rozdwojenie jaźni. F44.3 to jest jednostka medyczna, która najlepiej opisywałaby zachowania niektórych polityków Platformy Obywatelskiej, czy Nowoczesnej. Pan Władysław Frasyniuk dwukrotnie nie stawił się na wezwanie prokuratury na przesłuchanie, a zgodnie z kodeksem postępowania karnego, jeśli ktoś dwukrotnie uchyla się od stawiennictwa, wówczas prokurator ma taki instrument prawny jak doprowadzenie osoby świadka, czy też osoby, której ma się postawić zarzuty na przesłuchanie – powiedział reporterowi wSensie.pl poseł Kukiz’15.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Viktor Orban: na Węgrzech nie ma już eurobełkotu, ostatnią nadzieją Europy jest chrześcijaństwo

Niemiecki VW za DieselGate zapłacił już 25 mld €. To 16 razy więcej niż wszystkie odszkodowania dla Polski za II WŚ