w , ,

Ubogacenie Wielkiej Brytanii? Od 2011 roku zanotowano ponad 1500 przypadków oblania kwasem! W samym Londynie!

Liczba ataków związanych z oblaniem kwasem gwałtownie wzrasta! W samym tylko Londynie od 2011 roku zanotowano prawie 1500 przestępstw związanych z wylewaniem żrących cieczy na innych ludzi. Oto islamska kultura, która miała „ubogacać” Europę. 

Jedna trzecia ze wspomnianych ataków miała miejsce w 2016 roku, w wyniku masowej imigracji muzułmanów do Wielkiej Brytanii, liczba przestępstw związanych z użyciem kwasu wzrosła aż o 250% w porównaniu z rokiem ubiegłbym. W krajach islamskich oblewanie kwasem często wiąże się z tzw. zabójstwami honorowymi. Motywem ataku często staje się związek niezamężnej kobiety z mężczyzną bez zgody jej rodziny lub niechęć do zawarcia związku zaaranżowanego przez krewnych. W krajach, w których islam jest religią państwową, tzw. „czynem haniebnym” może być np. umawianie się z chłopakiem, który nie przypadł do gustu ojcu bądź bratu dziewczyny. Ofiarą najczęściej padają młode dziewczynki, które są celem rządnego zemsty napastnika, bądź zostają ukarane za odmowę uprawiania seksu…

ZOBACZ: Niemcy: imigrant z Somalii włamał się do domu opieki i zgwałcił dwóch niepełnosprawnych starców oraz zamordował kobietę!

Co robi kwas z ciałem młodej dziewczyny? O ile przeżyje atak (bardzo często umiera w bólach bezpośrednio po oblaniu żrącą substancją) to nie tylko pozostaje dogłębnie oszpecona do końca życia (co widać na zdjęciach) ale również jest narażona np. na utratę wzroku. Życie ofiar tych okrutnych ataków to przede wszystkim wielkie cierpienie, powodowane nieustającym bólem zagojonych ran.

Organizacje charytatywne cytowane przez brytyjskie media podały informację, że 80 procent wszystkich ofiar ataków kwasem na świecie to kobiety.

Kwas to najpopularniejszy środek wykorzystywany do wymierzania sprawiedliwości na własną rękę przede wszystkim w Bangladeszu, Pakistanie i Afganistanie. Podobne ataki zdarzają się również m.in. w Indiach, Kambodży, Malezji czy Ugandzie. Indyjska organizacja Stop Acid Attacks (Stop Atakom Kwasem) szacuje, że w Indiach co roku dochodzi do ponad tysiąca ataków kwasem. Nie ma dokładnych danych, ponieważ dopiero na początku roku 2013 atak kwasem jest uznawany za osobną kategorię przestępstw.

Dlaczego właśnie kwas? Tego rodzaju „broń” jest łatwo dostępna i tania. Dzięki temu kobiety bywają skutecznie zastraszane, terroryzowane i wreszcie karane. Sami sprawcy w większości przypadków czują się zupełnie bezkarni. Na 10 000 przestępstw, schwytanych i ukaranych zostaje zaledwie 2% winnych.

Oczywiście to nie jedyna forma represji stosowana wobec kobiet w kulturze islamskiej. Wydawanie kilkuletnich dziewczynek za podstarzałych zwyrodnialców czy obrzezanie kobiet polegające na częściowym lub całkowitym usunięciu łechtaczki (na świecie żyje co najmniej 200 mln „obrzezanych” kobiet), to zbrodnie, które dzieją się na naszych oczach, już dosłownie – ponieważ imigranci wraz z napływem do Europy, przywożą nam swoje zwyczaje i tradycje. Tym bardziej ciężko mi pojąć jak feministki mogą działać w organizacjach typu Refugees Welcome?

Za: papilot.pl, acidviolence.org,

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Suwerenność informacyjna. Jak Niemcy przejęły kontrolę nad wiedzą i świadomością Polaków!

Po II wojnie światowej miliony Niemców uważały, ze eksterminacja Żydów i Polaków była konieczna!