Niemcy: imigrant z Somalii włamał się do domu opieki i zgwałcił dwóch niepełnosprawnych starców oraz zamordował kobietę!

3
53296

18-letni Somalijczyk, przebywający w Niemczech jako “uchodźca”, został oskarżony o zgwałcenie dwóch niepełnosprawnych mężczyzn oraz zabójstwo żony jednego z nich.

Afrykańczyk włamał się do domu opieki (zdjęcie poniżej) w Neuenhaus (Dolna Saksonia), wślizgnął się do pokoju sparaliżowanego 59-letniego mężczyzny i go zgwałcił. Następnie przedostał się do przylegającego pokoju i zgwałcił przebywającego tam staruszka. Zwyrodnialec został nakryty przez 87-letnią żonę drugiej ofiary. Somalijczyk uderzył kobietę z wielką siłą zabijając ją na miejscu. Te wstrząsające wydarzenia miały miejsce 22 października 2016 roku.

POLECANY ARTYKUŁ: WAŻNA deklaracja ministra Błaszczaka! Polska NIE PRZYJMIE imigrantów z Bliskiego Wschodu!

Przestępca został nakryty przez dozorcę ale zdołał zbiec przez okno. Policja zatrzymała go tego samego dnia, okazało się, że jest jednym z imigrantów ubiegających się o azyl w Niemczech, jednym z tych “lekarzy” i “inżynierów”, którzy wedle zapewnień Angeli Merkel mieli zadbać o przyszłość starzejącego się niemieckiego społeczeństwa. Somalijczyk  przebywa obecnie w szpitalu psychiatrycznym, ale już wkrótce stanie on przed sądem Landgericht Osnabrück.

Październikowe gwałty i zabójstwo w Neuenhaus to kolejne z serii przestępstw dokonanych w Niemczech przez uchodźców, którzy przybyli do kraju po otwarciu dla nich granic przez kanclerz Angelę Merkel w 2015 r.

https://www.youtube.com/watch?v=LyKXQISkY4M

Kilka ostatnich informacji o wyczynach imigrantów w Europie:

Za: dailymail.co.uk

Komentarze:

komentarzy

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here