Upaństwowienie dzieci w Niemczech niczym za III Rzeszy. Jugendamty rosną w siłę! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Upaństwowienie dzieci w Niemczech niczym za III Rzeszy. Jugendamty rosną w siłę!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Dane Federalnego Urzędu Statystycznego mocno niepokoją. Wynika z nich, że liczba interwencji niemieckich Jugendamtów stale rośnie. Podstawą działań – często zakończonych odebraniem dzieci – jest ledwie podejrzenie, że życie lub zdrowie dzieci może być zagrożone.

W 2016 roku liczba interwencji niemieckich Jugendamtów wzrosła w porównaniu z poprzednim rokiem o 5,7 proc. W ubiegłym roku urzędy ds. młodzieży wdrożyły 136,9 tys. postępowań kontrolnych.

ZOBACZ: Będzie trudniej zabrać dzieci Polakom. Do tej pory żaden rząd nie porządkował przepisów!

Jak się okazało wiele interwencji podejmowanych było niecelowo – podejrzenie zagrożenia dobra dziecka zostało potwierdzone w 21,6 tys. przypadków, a w kolejnych 24,2 tys. przypadków takiego zagrożenia „nie można było wykluczyć”. Urzędnicy stwierdzili, że dzieci z tych grup w 61 proc. były zaniedbane, u 28 proc. stwierdzono ślady psychicznego znęcania się, a co czwarte nosiło ślady fizycznego maltretowania. W 4,4 proc. przypadków stwierdzono przemoc seksualną.

W 46,4 tys. przypadków urzędnicy uznali, że dobro dzieci nie jest narażone na szwank, ale rodzice potrzebują wsparcia. W 44,5 tys. przypadków alarm okazał się nieuzasadniony.

ZOBACZ: Jugendamt znów chciał zabrać Polakom dziecko. Ratunkiem ucieczka do Ojczyzny!

Jugendamty – jak wynika z danych statystycznych – najczęściej działają po zawiadomieniu ze strony policji, sądów i prokuratury. Bywa, że o kontrolę zwracają się szkoły i przedszkola. Co dziesiąte zawiadomienie jest anonimowe.

Działalność niemieckich urzędów do spraw dzieci i młodzieży jest krytykowana w Polsce ze względu na kontrowersyjne przypadki odbierania dzieci małżeństwom polsko-niemieckim lub polskim. Jugendamtom zarzucana jest opieszałość i ingerowanie w życie rodzin i naruszanie prywatności.

Źródło: niezalezna.pl, pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,523FaniLubię
18,039ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy