UWAGA! Pijany migrant atakował przechodniów w centrum Warszawy, molestował seksualnie dziewczynę, krzyczał „J…ć Polaków”! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

UWAGA! Pijany migrant atakował przechodniów w centrum Warszawy, molestował seksualnie dziewczynę, krzyczał „J…ć Polaków”!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Atakowanie i obrażanie Polaków, a także przestępstwa na tle seksualnym wobec jednej z kobiet. Takich zachowań dopuścił się 32-letni Niemiec tureckiego pochodzenia w centrum Warszawy. Został aresztowany na trzy miesiące.

Do incydentu doszło w minioną niedzielę na Krakowskim Przedmieściu. 32-latek najpierw popchnął dwie starsze kobiety, które upadły na chodnik. Później przycisnął inną kobietę do muru i zaczął obmacywać. Stołeczna policja ustaliła, że agresywny mężczyzna łamaną polszczyzną wypowiadał wulgarne słowa i znieważał polski naród. Portal Fakt.pl ustalił, że miał krzyczeć „J…ć Polaków” oraz „Polacy to rasiści”.

ZOBACZ: MASAKRA! 3-godzinny gwałt podczas transmisji live na Facebooku! Tak się bawią imigranci w Szwecji!

Napastnik szybko został namierzony i obezwładniony przez wezwany patrol policji. Okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało w jego organizmie 2 promile alkoholu. Usłyszał już zarzut naruszenia nietykalności cielesnej, doprowadzenia do poddania się innej czynności seksualnej oraz publicznego znieważenie narodu polskiego.

Na proces poczeka w areszcie. Policja apeluje, by inne osoby, których nietykalność cielesna została naruszona przez wspomnianego mężczyznę w opisanym miejscu, zgłaszały się na komisariat przy ulicy Wilczej 21.

Informacja prasowa za: tvp.info, Źródło: Warszawa.naszemiasto.pl, Fakt.pl, srodmiescie.policja.waw.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,742FaniLubię
18,065ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy