UWAGA! Pijany migrant atakował przechodniów w centrum Warszawy, molestował seksualnie dziewczynę, krzyczał „J…ć Polaków”!

1
46174

Atakowanie i obrażanie Polaków, a także przestępstwa na tle seksualnym wobec jednej z kobiet. Takich zachowań dopuścił się 32-letni Niemiec tureckiego pochodzenia w centrum Warszawy. Został aresztowany na trzy miesiące.

Do incydentu doszło w minioną niedzielę na Krakowskim Przedmieściu. 32-latek najpierw popchnął dwie starsze kobiety, które upadły na chodnik. Później przycisnął inną kobietę do muru i zaczął obmacywać. Stołeczna policja ustaliła, że agresywny mężczyzna łamaną polszczyzną wypowiadał wulgarne słowa i znieważał polski naród. Portal Fakt.pl ustalił, że miał krzyczeć „J…ć Polaków” oraz „Polacy to rasiści”.

ZOBACZ: MASAKRA! 3-godzinny gwałt podczas transmisji live na Facebooku! Tak się bawią imigranci w Szwecji!

Napastnik szybko został namierzony i obezwładniony przez wezwany patrol policji. Okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało w jego organizmie 2 promile alkoholu. Usłyszał już zarzut naruszenia nietykalności cielesnej, doprowadzenia do poddania się innej czynności seksualnej oraz publicznego znieważenie narodu polskiego.

Na proces poczeka w areszcie. Policja apeluje, by inne osoby, których nietykalność cielesna została naruszona przez wspomnianego mężczyznę w opisanym miejscu, zgłaszały się na komisariat przy ulicy Wilczej 21.

Informacja prasowa za: tvp.info, Źródło: Warszawa.naszemiasto.pl, Fakt.pl, srodmiescie.policja.waw.pl

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here