w ,

UWAGA! Ponad tysiąc Czeczeńców chce się dostać w Brześciu do Polski. Czy zostaną wpuszczeni przed ŚDM?

Na przejściu granicznym w Brześciu koczuje około tysiąca obywateli Czeczenii, którzy usiłują się przedostać na teren Polski. Podają się za uchodźców politycznych prześladowanych przez reżim Ramzana Kadyrowa. Zdaniem rosyjskich i białoruskich mediów są to jednak imigranci ekonomiczni, ponieważ poziom życia w republikach kaukaskich znacznie się pogorszył.

Większość z koczujących na granicy z Polską Czeczenów nie zamierza docelowo pozostać na terenie naszego kraju. Jeżeli nawet uda im się przedostać przez granicę i zostaną umieszczeni w ośrodku dla uchodźców, najprawdopodobniej szybko stamtąd uciekną i udadzą się w dalszą podróż na zachód. Takie są przynajmniej przewidywania mediów.

ZOBACZ: Paranoja! Imigrant Mamed Chalidov, mówi Polakom kogo mają przyjmować do własnej ojczyzny!

Na przejściu w Brześciu niektórzy Czeczeńcy koczują od wielu miesięcy, co pewien czas ponawiając próby przekroczenia granicy. Udało się to do tej pory zaledwie kilku rodzinom. W kontekście zamachów we Francji i zbliżających się Światowych Dni Młodzieży wieści o próbujących się do nas przedostać muzułmańskich uchodźcach mogą na prawdę niepokoić.

Za: dzienniknarodowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

KONIECZNIE ZOBACZ! ONR przeciw islamizacji i terroryzmowi

Szef ukraińskiego IPN: Polacy nie będą dyktowali nam historii; „Wyklęci” mordowali Ukraińców