Imigrant molestuje kobietę w pociągu.
w

W Niemczech wraca segregacja ludzi! Tym razem ze względu na płeć. Pociągi „tylko dla kobiet”. Oto skutki polityki multi-kulti!

Zgodnie z oficjalnymi statystykami aż 35 proc. Niemek doświadczyło w ciągu swojego życia przemocy fizycznej lub molestowania seksualnego. Z roku na rok za naszą zachodnią granicą wzrasta liczba aktów przemocy wobec przedstawicielek płci pięknej. Aby wzmocnić poczucie bezpieczeństwa niemieckie koleje regionalne w swoich pociągach postanowiły wprowadzić przedziały „Tylko dla kobiet”, do których mężczyźni nie będą mieli wstępu. Czy tak wygląda dojrzałe, obywatelskie społeczeństwo?

Oficjalne statystyki Agencji Praw Podstawowych UE pokazują, że Niemki nie mogą się czuć bezpieczne we własnym kraju. Zgodnie z raportem tej instytucji, aż 35 proc. niemieckich kobiet doświadczyło w ciągu swojego życia przemocy fizycznej lub molestowania seksualnego. W skali Europy i tak nie jest najgorzej. W postępowej Francji przemocy fizycznej lub seksualnej doświadczyło 44 proc. kobiet, w Holandii – 45 proc., a w Danii aż 52 proc. kobiet! Na tym tle Polska wypada bardzo pozytywnie. W zestawieniu Agencji Praw Podstawowych UE nasz kraj zajął ostatnie miejsce w Europie z rezultatem na poziomie 19 proc.

ZOBACZ: Islam. Kobiety są zmuszane do antykoncepcji aby mogły być gwałcone zgodnie z prawem szariatu.

Po sylwestrowych atakach na kobiety w różnych częściach Niemiec temat przemocy wobec przedstawicielek płci pięknej przestał być tematem tabu. W dyskursie publicznym zaczęto się zastanawiać w jaki sposób można powstrzymać powtarzające się akty przemocy wobec Niemek i czy ma to związek z polityką multi-kulti. Pomysły były różne. Jednym z nich jest koncepcja tworzenia w pociągach specjalnych przedziałów „Tylko dla kobiet”. Kilka dni temu niemieckie koleje regionalne „Mitteldeutsche Regiobahn” poinformowały, że w swoich pociągach na trasie między Lipskiem a Chemnitz stworzą wspomniane przedziały, do których nie będą mieli dostępu mężczyźni. Pomysł z pewnością kontrowersyjny. Tym bardziej zasadnym jest pytanie, czy tak ma wyglądać dojrzałe, obywatelskie społeczeństwo?

https://www.youtube.com/watch?v=vP1oGvEN_s8

Źródło: niewygodne.info.pl
Źródło: Mitteldeutsche Regiobahn führt in ihren Zügen Frauenabteile ein (Focus.de)
Źródło: German Railway Launches Gender Segregated Carriages In Wake Of Sex Attacks (Breitbart.com)
Źródło: Violence against women: an EU-wide survey (FRA.europa.eu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Upadek Francji – dyskoteka w kościele w Wielkanoc. Zobacz oburzające wideo!

Rząd Prawa i Sprawiedliwości może przejąć „Gazetę Wyborczą”? Michnik zadławi się ze złości?