w

W Polsce morduje się najmniej dzieci w całej Unii Europejskiej!

Polska jak widać na zdjęciu jest krajem z najniższym zjawiskiem aborcji. Innymi słowy, ze wszystkim państw Unii Europejskiej mordujemy najmniej dzieci. 
W sierpniu 2013 roku (czyli za rządów PO) CBOS opublikował wyniki sondażu, zgodnie z którymi 75 proc. Polaków uważa, że aborcja jest zawsze zła i nigdy nie może być usprawiedliwiona, a 7% uważa, że nie ma w tym nic złego i aborcja zawsze może być usprawiedliwiona.

Warto pokazać jak sumienia Polaków mogą być niszczone przez ponadnarodowe organizacje: w roku 2004 Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu niejednogłośnie orzekł, że “nienarodzone dziecko nie jest uznawane za ‘osobę’ bezpośrednio chronioną art. 2 Konwencji [prawo do życia], a nawet jeśli nienarodzone ma ‘prawo’ do ‘życia’ to jest ono implicite ograniczane przez prawa i interesy matki”

Obecnie polskie ustawodawstwo dopuszcza przerwanie ciąży w następujących przypadkach:

  • ciąża zagraża zdrowiu lub życiu kobiety (do osiągnięcia przez płód zdolności do życia poza organizmem matki)
  • badania prenatalne bądź inne przesłanki medyczne wskazują na ciężkie i nieodwracalne upośledzenia płodu lub istnienie nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu (możliwe do chwili, gdy płód nie jest jeszcze zdolny do życia poza organizmem matki)
  • ciąża powstała w wyniku przestępstwa (do 12. tygodnia ciąży)

W UE rocznie przeprowadza się około 1,2 mln zabiegów przerwania ciąży. W latach 1973-2003 dokonano na świecie ok. 1 mld aborcji.

MILIARD ZAMORDOWANYCH DZIECI! 

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Imigrancki SEZON 2016 OTWARTY! Setki tysięcy islamistów zmierzają w kierunku Europy!

Islamski Azerbejdżan zaatakował Armenię! Kolejna faza islamizacji świata! Zdjęcia z frontu +18!!!