Wicekanclerz Niemiec w ostrych słowach o radykalnym islamie. "Zero tolerancji" - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Wicekanclerz Niemiec w ostrych słowach o radykalnym islamie. “Zero tolerancji”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wicekanclerz Niemiec Sigmar Gabriel w ostrych słowach wypowiedział wojnę radykalnemu islamowi, który jest główną przyczyną zamachów terrorystycznych na terenie Niemiec i Europy.

To pierwszy raz, kiedy ważny niemiecki polityk otwarcie nawołuje do zamykania meczetów i wydalania z kraju fundamentalistycznych islamskich duchownych.

W tej kwestii powinno obowiązywać zero tolerancji. Należy zamykać salafickie meczety, rozwiązywać gminy i wydalać kaznodziejów wzywających do nienawiści. I to tak szybko, jak tylko możliwe – mówił w wywiadzie dla tygodnika “Der Spiegel”.

Sigmar Gabriel twierdzi, że nie chodzi o samą istotę religii, lecz o zagrożenia płynące z szerzeniem się ekstremizmu islamskiego na terenie RFN.

ZOBACZ: Niemcy postawili luksusowe domy dla imigrantów. Koszty? 13 tys PLN za metr kw.!!!

Ten, kto nawołuje do przemocy, nie podlega w Niemczech ochronie wyznania. Tu nie chodzi o islam, lecz o wrogów naszej demokracji tłumaczył.

– Jeżeli traktujemy tę walkę poważnie, musi ona być także walką kulturową […] Musimy zwiększyć spoistość społeczeństwa i zatroszczyć się o to, żeby całe dzielnice miast nie podupadały w wyniku zaniedbania, co prowadzi do radykalizacji mieszkańców. – dodaje.

Czy wpływowi niemieccy politycy zaczynają wreszcie mówić jak jest?

Za: narodowcy.net

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,182FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy