Wielowieyska skarży się na brak rządowych reklam w "GW": "Chcą nas wykończyć!" - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Wielowieyska skarży się na brak rządowych reklam w “GW”: “Chcą nas wykończyć!”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Ależ czasów doczekaliśmy! Jeszcze do niedawna suto dotowana z publicznych pieniędzy Agora głośno uskarża się na nowy rząd, który już tak hojnie nie obdarowuje demoliberalnych mediów płatnymi zamówieniami, reklamami i ogłoszeniami.

“Dziś PiS odgórnie zablokował wszelkie reklamy dla mediów, które są wobec PiS krytyczne. Żeby je wykończyć po prostu” – żaliła się na Twitterze Dominika Wielowieyska – jedna z czołowych postaci w redakcji “Gazety Wyborczej”. Czyżby więc Agora miała popaść w jeszcze większe tarapaty finansowe?

ZOBACZ: Wyborcza; w pełnej krasie: Soros na okładce, a w środku deklaracja członkowska KOD

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,168FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy