Winnicki: Jak się Biedroniowi w Polsce nie podoba, to możemy mu zafundować bilet do Arabii Saudyjskiej - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Winnicki: Jak się Biedroniowi w Polsce nie podoba, to możemy mu zafundować bilet do Arabii Saudyjskiej

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wczoraj prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki zawitał do Słupska. Pod miejskim ratuszem odbywał się konferencja prasowa w której Winnicki zareagował na słowa prezydenta miasta i działacza LGBT, Roberta Biedronia, który po zamachu w gejowskim klubie w Orlando, gdzie zginęły 53 osoby, zalinkował na Facebooku i Twitterze artykuł o… Młodzieży Wszechpolskiej i napisał: “Straszą was islamskimi terrorystami? Macie swojskich, pod flagą biało-czerwoną i z krzyżem w ręku”.

Winnicki na konferencji prasowej skomentował te słowa oraz inne medialne wypowiedzi Roberta Biedronia, a także środowisk homoseksualnych i lewicowych, które nawet w okolicznościach takiego mordu nadal deklarują otwartość wobec islamu, nielegalnych imigrantów muzułmańskich, a straszą polskim patriotyzmem i katolicyzmem.
Winnicki więc zaproponował prezydentowi Słupska, że zafunduje mu bilet do Arabii Saudyjskiej skoro tak źle się czuje w Polsce. Warto przypomnieć, że w tym muzułmańskim państwie, które jest sojusznikiem Stanów Zjednoczonych, za stosunki homoseksualne obowiązuje kara śmierci. Podobnie zresztą jak jeszcze w kilku innych państwach muzułmańskich. Również w Afganistanie, skąd pochodziła rodzina zabójcy homoseksualistów w Orlando.

ZOBACZ: Biedroń o zamachu w Orlando: „Takich radykałów mamy także w Polsce”. Ilu zabili? Nie mówi.

Po konferencji prasowej Robert Winnicki spotkał się z działaczami i sympatykami Ruchu Narodowego

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,523FaniLubię
18,039ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy