w

Winnicki: Jak się Biedroniowi w Polsce nie podoba, to możemy mu zafundować bilet do Arabii Saudyjskiej

Wczoraj prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki zawitał do Słupska. Pod miejskim ratuszem odbywał się konferencja prasowa w której Winnicki zareagował na słowa prezydenta miasta i działacza LGBT, Roberta Biedronia, który po zamachu w gejowskim klubie w Orlando, gdzie zginęły 53 osoby, zalinkował na Facebooku i Twitterze artykuł o… Młodzieży Wszechpolskiej i napisał: „Straszą was islamskimi terrorystami? Macie swojskich, pod flagą biało-czerwoną i z krzyżem w ręku”.

Winnicki na konferencji prasowej skomentował te słowa oraz inne medialne wypowiedzi Roberta Biedronia, a także środowisk homoseksualnych i lewicowych, które nawet w okolicznościach takiego mordu nadal deklarują otwartość wobec islamu, nielegalnych imigrantów muzułmańskich, a straszą polskim patriotyzmem i katolicyzmem.
Winnicki więc zaproponował prezydentowi Słupska, że zafunduje mu bilet do Arabii Saudyjskiej skoro tak źle się czuje w Polsce. Warto przypomnieć, że w tym muzułmańskim państwie, które jest sojusznikiem Stanów Zjednoczonych, za stosunki homoseksualne obowiązuje kara śmierci. Podobnie zresztą jak jeszcze w kilku innych państwach muzułmańskich. Również w Afganistanie, skąd pochodziła rodzina zabójcy homoseksualistów w Orlando.

ZOBACZ: Biedroń o zamachu w Orlando: „Takich radykałów mamy także w Polsce”. Ilu zabili? Nie mówi.

Po konferencji prasowej Robert Winnicki spotkał się z działaczami i sympatykami Ruchu Narodowego

Za: dzienniknarodowy.pl

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Tak powinno wyglądać WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE! „Polska biało-czerwoni!” śpiewają przedszkolaki na spacerze

Wojciech Sumliński: Bronisław Komorowski JEST WIELOKROTNYM PRZESTĘPCĄ!