Włosi przejęli statki z ponad 8,5 tysiącami migrantów! Płyną ku włoskim portom! Dlaczego ich nie zawrócili? - PrawicowyInternet.pl
środa, 15 lipca, 2020

Włosi przejęli statki z ponad 8,5 tysiącami migrantów! Płyną ku włoskim portom! Dlaczego ich nie zawrócili?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Blisko 8,5 tysiąca migrantów znajduje się na pokładach 14 statków ratowniczych, które przechwyciły łodzie przemytników ludzi. Włosi nie są przygotowani na jednorazowe przyjęcie tak wielkiej grupy uciekinierów i chcą zamykać porty.

Jednostki ratunkowe wypełnione imigrantami przejętymi ze statków przemytniczych na wodach w pobliżu Libii mają dotrzeć do Sycylii i Kalabrii. Znajduje się na nich 8,5 tys. osób, które chcą przedostać się do Europy.

Włoskie służby nie są gotowe na przyjęcie tak dużej liczby imigrantów jednocześnie. Nic więc dziwnego, że to imigracyjne tsunami budzi przerażenie mieszkańców Italii. Opozycja, w tym szef senackiego klubu Forza Italia Paolo Romani, wezwał rząd do powstrzymania exodusu i zamknięcia włoskich portów, jeśli zawiodą inne środki.

ZOBACZ: ABSURD! Włoskie władze fundują islamskim imigrantom darmowe wycieczki!

Romani chce też interwencji Rady Bezpieczeństwa ONZ, która miałaby zmusić statki organizacji pozarządowych z różnych krajów, by przewoziły migrantów do krajów z których pochodzą jednostki, a nie do Włoch.

Za: pch24.pl, źródło: tvp.info

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,476FaniLubię
18,036ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy