w ,

Wolne media? Stanisław Gawłowski groził dziennikarzom TVP! Zachodniopomorski zarząd PO zabronił swoim działaczom rozmawiać z mediami publicznymi.

„Nie powinniście zarabiać żadnych pieniędzy, bo to, co robicie, to jeden wielki skandal”, „Jak pan szuka informacji, to niech pan najpierw lekcje odrobi, bo to wam się nie zdarza” – w ten sposób na pytania dziennikarzy TVP o korupcję odpowiadał ostatnio poseł PO Stanisław Gawłowski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Politycy PO przeszli szkolenie z zachowania w trakcie przeszukania przez CBA! Haha! Szykują się na nieuniknione?

Zanim trafił do aresztu m. in. w związku z podejrzeniem przyjmowania łapówek, polityk groził też dziennikarzom Telewizji Polskiej, że ich „czasy wkrótce się skończą”. Szczeciński oddział TVP podał, że zachodniopomorski zarząd Platformy zabronił swoim działaczom rozmawiać z mediami publicznymi. Prawnicy wskazują, że to sprzeczne z zasadami praworządności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Jakubiak: Mamusia przekazuje synkowi schedę. Wybór Trzaskowskiego to kontynuacja HGW

Mocne słowa wiceministra sprawiedliwości: „Stawanie za kimś, kto jest podejrzewany o korupcję, to coś, co zżera państwo” [WIDEO]