Woodstock: z Pisma Świętego zrobili "podkładki pod nogi" a później je spalili. Złota polska młodzież Jurka Owsiaka. - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Woodstock: z Pisma Świętego zrobili “podkładki pod nogi” a później je spalili. Złota polska młodzież Jurka Owsiaka.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Na trwającym w zeszły weekend festiwalu Woodstock kilkudziesięciu uczestników dokonało zbeszczeszczenia Pisma Świętego. Nie dość, że doszło do obrazy uczuć religijnych, sprawcy chwalą się swoim ‘dziełem’ na Facebook’u.

Policja podaje, iż od początku Woodstock’a 2017 doszło do 153 przestępstw, takich jak kradzieże, rozboje, posiadanie narkotyków i gwałty. Odbywają się tam również warsztaty o tym jak organizować antyrządowe manifestacje, prowadzone przez działaczy LGBT oraz namioty z satanistycznymi obrzędami.

Od jakiegoś czasu znajduje się też tam inicjatywa o nazwie “Przystanek Jezus”, która ma za zadanie ewangelizować młodzież zbierającą się na Przystanku Woodstock. W tym roku rozdawali oni nawet “festiwalowe wersje” Nowego Testamentu. Nie komentując już poziomu dna, jaki sięgnęli twórcy tych kolorowych wersji Pisma Świętego, warto zwrócić uwagę, jakie przyniosło to skutki. Jeden z antyfaszystowskich profili na facebooku pochwalił się wprost, zamieszczając fotografie ze spalonym Nowym Testamentem, jak bardzo pastwili się nad Słowem Bożym.

W 2016 roku wydano 1.360.595 zł publicznych pieniędzy na zabezpieczenie Festiwalu Woodstock!

“Pozdrawiam z woodstocka :D Zrobiliśmy spory lewacki, antyfaszystowski obóz. Chodzi tu pełno osob wciskajacych ludziom biblie, w tym egzemplarz “Biblii festiwalowej” ostrzegający mlodziez przed anarchizmem, punkiem, rastafarianizmem, buddyzmem i Hare Krishna – prowadzi do praktyk okultystycznych i wstrzykiwania marihuany. <3 XD 
Poczytalismy sobie, posmialismy sie, zrobilismy podkladki pod nogi a potem spalilismy jak przystalo.” [pisownia oryginalna] – profil Anarchosatanizm

Komentarze pod postem również nie napawają optymizmem. Inni uczestnicy Woodstock’a w komentarzach szczycą się tym, że darli, palili i deptali Biblie. Czy próba ewangelizacji tych ludzi ma jakikolwiek sens?

Za: narodowcy.net

Owsiak zaprasza imigrantów na Woodstock | Sprowadza na Polki bezpośrednie zagrożenie!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,184FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy