w ,

Biedroń: Polacy nie znają muzułmanów, różnorodności, dlatego kupują psychologię strachu!

Znowu z kopyta ruszyła ofensywa ideologiczna demoliberałów, najwidoczniej po to, aby zdeprecjonować rangę odbywających się w Polsce Światowych Dni Młodzieży. 

I tak na okładce weekendowego wydania „Gazety Wyborczej” ujrzeć możemy uśmiechniętego Roberta Biedronia, z którym po raz kolejny pismo z Czerskiej przeprowadziło obfity wywiad. Pytania, jakie padają z ust dziennikarki, służą oczywiście wypromowaniu prezydenta Słupska i podtrzymaniu legendy jego osoby jako „naczelnego postępowca III RP”.

Równolegle Biedroń promował się w Pudelek.tv (odpowiednie miejsce dlań), gdzie przekonywał, że Islamu nie można łączyć z zamachami, bo za nimi stoją ludzie „z depresją” i problemami psychicznymi. Ze smutkiem przyznał także, że „uchodźcy” są wręcz ofiarami „psychologii strachu”, podobnie jak niegdyś geje.

„Polacy nie znają muzułmanów, różnorodności, dlatego kupują psychologię strachu” skonstatował. Na komentarze internautów nie trzeba było długo czekać. „Jedź człowieku do jakiegoś muzułmańskiego kraju, stań na środku ulicy i zacznij im opowiadać o swojej „postępowości” (tfu!) jeśli przeżyjesz wtedy będziemy mogli porozmawiać o islamie” – skomentował jeden z nich.

Zobacz: Winnicki: Jak się Biedroniowi w Polsce nie podoba, to możemy mu zafundować bilet do Arabii Saudyjskiej

https://www.youtube.com/watch?v=_Zkk9V3lAn8

ZOBACZ: Obnażamy kłamstwa Ligi Muzułmańskiej w RP w kwestii stosunku islamu do homoseksualistów!

Za: dzienniknarodowy.pl

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Lewacki Biedroń w 1- dniu Szaraiatu miałby
    Obcięta głowę.
    Będąc administratorem swojego miasta ma obowiązek pilnować interesów swoich mieszkańców, a nie propagować własną pedalską i islamską agendę….
    Taczki są, więc może nie doczekać końca…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Rozmowa dwóch wyznawców islamu o geopolityce

Jak się bronić przed atakiem siekierą – film instruktażowy „niemieckiej policji” [Wideo]