Biedroń: Polacy nie znają muzułmanów, różnorodności, dlatego kupują psychologię strachu! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Biedroń: Polacy nie znają muzułmanów, różnorodności, dlatego kupują psychologię strachu!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Znowu z kopyta ruszyła ofensywa ideologiczna demoliberałów, najwidoczniej po to, aby zdeprecjonować rangę odbywających się w Polsce Światowych Dni Młodzieży. 

I tak na okładce weekendowego wydania “Gazety Wyborczej” ujrzeć możemy uśmiechniętego Roberta Biedronia, z którym po raz kolejny pismo z Czerskiej przeprowadziło obfity wywiad. Pytania, jakie padają z ust dziennikarki, służą oczywiście wypromowaniu prezydenta Słupska i podtrzymaniu legendy jego osoby jako “naczelnego postępowca III RP”.

Równolegle Biedroń promował się w Pudelek.tv (odpowiednie miejsce dlań), gdzie przekonywał, że Islamu nie można łączyć z zamachami, bo za nimi stoją ludzie “z depresją” i problemami psychicznymi. Ze smutkiem przyznał także, że “uchodźcy” są wręcz ofiarami “psychologii strachu”, podobnie jak niegdyś geje.

“Polacy nie znają muzułmanów, różnorodności, dlatego kupują psychologię strachu” skonstatował. Na komentarze internautów nie trzeba było długo czekać. “Jedź człowieku do jakiegoś muzułmańskiego kraju, stań na środku ulicy i zacznij im opowiadać o swojej “postępowości” (tfu!) jeśli przeżyjesz wtedy będziemy mogli porozmawiać o islamie” – skomentował jeden z nich.

Zobacz: Winnicki: Jak się Biedroniowi w Polsce nie podoba, to możemy mu zafundować bilet do Arabii Saudyjskiej

ZOBACZ: Obnażamy kłamstwa Ligi Muzułmańskiej w RP w kwestii stosunku islamu do homoseksualistów!

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,523FaniLubię
18,039ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy