Chore sondaże! 53 proc. Polaków za przyjmowaniem imigrantów? Haha!

0
2499

Tematyka sondaży wyborczych była już wielokrotnie poruszana na mojej stronie, dzisiaj, już na wstępie nazwę opisywany sondaż zwykłą, polityczną manipulacją. Sondaż sporządzony przez TNS Polska jest narzędziem politycznym mającym wpływać na nastroje społeczne, ma pokazywać, że duża część Polaków przyzwala na przyjęcie w naszym kraju islamskich imigrantów. Badanie zostało opublikowane w największych serwisach internetowych: wp.pl, interia.pl, wyborcza.pl ale zapewne również w największych stacjach telewizjach (nie mam możliwości sprawdzenia ponieważ brzydzę się włączaniem czołowych, polskich stacji w moim telewizorze).

Na samym wstępie opublikowanego sondażu zaznaczono, że “Opinie Polaków na temat uchodźców w przeważającej większości nie są zbudowane na podstawie ich własnych doświadczeń, ale na podstawie pewnych wyobrażeń i stereotypów”. Czy statystyki z krajów takich Szwecja, Francja, Anglia czy Dania to wyobrażenia i stereotypy? Realny wzrost liczby gwałtów, kradzieży i rozbojów w krajach, które przyjęły imigrantów to coś czego Polska jeszcze nie doświadczyła… całe szczęście! Osobiście poznałem wielu imigrantów z Afryki, mieszkałem rok w Katanii na Sycylii, w mieście, do którego masowo napływają nielegalni imigranci. Tak jak większość Europejczyków, która osobiście zetknęła się z islamskimi imigrantami – zdecydowanie nie przejawiam chęci przyjmowania ich na terenie mojego kraju!

Sondaż został przeprowadzony na “ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1001 mieszkańców Polski od 15. roku życia, techniką wywiadu bezpośredniego wspomaganego komputerowo.” 1001 mieszkańców Polski to reprezentatywna grupa? I to jeszcze “wspomagana komputerowo”, czyli pytanie ludzi na Facebooku? W gruncie rzeczy była to mała ankieta, którą najważniejsze polskie media przedstawiły jako pogląd wszystkich Polaków…

INWAZJA NIELEGALNYCH IMIGRANTÓW NA POLSKĘ!


 

Najbardziej bulwersują mnie te “wyniki” sondażu:
► 45 proc. respondentów uważa, że powinniśmy przyjmować uchodźców, bo sami kiedyś znaleźliśmy schronienie w innych państwach
Sytuacja Polaków wyjeżdżających do Niemiec czy do Austrii w czasach PRL nie może być w żaden sposób porównywana do inwazji islamu na Europę. Polacy wyjeżdżając do innych europejskich państw nie narzucali im swojej kultury, nie wychodzili z postawą roszczeniową, nie tworzyli własnych gett, próbowali się asymilować i pracować na własne utrzymanie, wykonując najmniej płatne prace.
Polecam artykuł: Polska a imigranci #5 Europejska Solidarność


► 30 proc. badanych jest zdania, że przybywanie uchodźców wzbogaca kulturę kraju, który ich przyjmuje
Ubogacanie kraju i kultury poprzez tworzenie własnych, zamkniętych gett, do których europejska policja boi się zapuszczać. Ubogacanie kraju poprzez gwałty na europejskich kobietach. Ubogacanie kraju poprzez niszczenie chrześcijańskich i żydowskich cmentarzy i świątyń, a często zamienianie ich na meczety. Ubogacanie kraju polegające na narzucaniu własnego stylu życia, narzucanie prawa szariatu i ścisłych reguł religijnych. Zwyczajnie nie potrafię uwierzyć, że są w Polsce ludzie, którzy twierdzą, że islam ubogaci kulturę naszego kraju. Moim zdaniem spowoduje jedynie wewnętrzną walkę pomiędzy młodymi imigrantami a chcącymi bronić ojczyzny młodymi Polakami.

O różnicach kulturowych, które grożą agresją pomożecie poczytać i posłuchać tutaj: Polska a imigranci #4 Różnice kulturowe i niebezpieczeństwo

Tak wygląda ubogacanie kulturowe chrześcijańskich świątyń


 

► 53 proc. ankietowanych jest zdania, że Polska powinna włączyć się w rozwiązanie problemu uchodźców, ponieważ jest członkiem Unii Europejskiej.
Poprzez taki sondaż próbuje się wmówić Polakom, że ponad połowa naszego narodu chce pomagać imigrantom! Nonsens. Nie znam praktycznie nikogo, kto mieszkał niedaleko islamskich imigrantów, bądź w mieście pełnym imigrantów, który uważa, że powinniśmy im pomagać. Większość tych osób mówi wprost: jedyne co powinniśmy zrobić to odesłać ich do kraju, z którego pochodzą! To nie są uchodźcy. Od wielu miesięcy politycy powtarzają, że to nie są uchodźcy wojenni a zwykli imigranci zarobkowi! Tak jak dzisiaj Polacy nie mogą sobie swobodnie jechać do USA czy Australii tak oni nie powinni móc przekraczać granic państw europejskich! Zresztą sami przeczytajcie o genialnej polityce imigracyjnego Australii: „Możesz być Australijczykiem albo muzułmaninem!” Australia – ostoja chrześcijańskiego świata

Wg. niemieckich statystyk ponad 80% imigrantów nie ma kwalifikacji zawodowych, które pozwalałyby na podjęcie jakiejkowiek pracy w państwach Europejskich, nie znają języków obcych i w ich kulturze nie byli przyzwyczajeni do normalnej pracy, w warunkach naszego kontynentu.

Tak wygląda ubogacanie kulturowe naszych braci – Węgrów:


 

Nie dajmy się nabrać na kolejne polityczne sondaże mające wpływać na nasze postrzeganie świata. Warto przypomnieć, że partia Ryszarda Petru (Nowoczesna) już w kwietniu-maju miała wg sondaży ponad 10% poparcia… zanim powstała :-)

Sondaże są robione na zamówienie, ktoś wykłada pieniądze na to aby osiągnąć swój cel – w tym wypadku nastrojenie skrajnie antyimigranckiego społeczeństwa, jakim jesteśmy, do tego, żebyśmy przychylniej patrzyli na ściąganie do naszego kraju imigrantów.
NA TO NIE MA NASZEJ ZGODY!

NIE DLA ISLAMIZACJI POLSKI!

https://www.youtube.com/watch?v=FJ54wL9ls2s
 


Kup koszulkę: “MECZETY – NIE W POLSCE”

Meczety Nie w Polsce Koszulka  Meczety Nie w Polsce Koszulka Męska
Zobacz inne koszulki: Koszulki przeciwko islamizacji Polski

IslamGwalty

deportowanieszwecja

Nie życzysz sobie aby ściągano do Polski islamskich imigrantów? Udostępnij ten post na Facebooku!


Niedlaislamu

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here