"Dla polityków PO to hejt jest sposobem na wygraną; dzisiaj okazuje się, że hejt i kłamstwa" - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

“Dla polityków PO to hejt jest sposobem na wygraną; dzisiaj okazuje się, że hejt i kłamstwa”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Osoba znająca kulisy ich zaangażowania czołowych polityków PO w SokzBuraka przekonuje, że politycy Platformy po przegranych wyborach niczego nie zrozumieli. – Wciąż nie rozumieją, dlaczego Polacy odsunęli ich od władzy. To buta i arogancja były powodem, że dzisiaj nie rządzą. A dzisiaj myślą, że hejt pomoże im wygrać. Bo taką mieli świadomość o przyczynach wygranej PiS. Nie rozumieją, że powinni poważnie potraktować Polaków i przygotować porządnie reformę sądownictwa i służby zdrowia. Inaczej nie staną się żadną alternatywą. Dla polityków PO to hejt jest sposobem na wygraną; dzisiaj okazuje się, że hejt i kłamstwa – komentuje. Podkreśla, że „informacja pełna nienawiści rozchodzi się zdecydowanie mocniej”. Na koniec zaznacza, że rola Mariusza Kozaka-Zagozdy (twórcy SokuzBuraka) w rozwoju promocji Platformy w sieci była ogromna. – Odpowiadał tak naprawdę za rozwój marketingu partii – stwierdza.

“Nie kłamiemy, panie pośle” – Nitras znów mija się z prawdą!

Jak donosił wcześniej tygodnik „Sieci”, Mariusz Kozak-Zagozda jest zatrudniony przez Platformę Obywatelską oraz warszawski ratusz, na którego czele stoi Rafał Trzaskowski.

Była działaczka PO: “Osobiście kontaktowałam posłów z “Sokiem z Buraka”

„To na SokuzBuraka internauci zostali nakarmieni kłamstwem o aborcji, której miała dokonać Małgorzata Wassermann, oraz niewybrednymi kpinami z prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Mateusza Morawieckiego. To tutaj była największa chyba kumulacja fotografii Beaty Szydło czy Jarosława Kaczyńskiego z powykrzywianymi twarzami. Trzeba naprawdę się postarać, by znaleźć tak złe ujęcia i dodać do nich jeszcze zmyślone cytaty” – przypominali autorzy publikacji.

Za: TVP.info

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,206FaniLubię
17,878ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy