w , , ,

Islamscy radykałowie coraz silniejsi w Saksonii. Niemiecki urząd „zaniepokojony”

Niemiecki kontrwywiad odnotował wzmocnienie wpływów islamskich ekstremistów na terenie Saksonii. Mają pieniądze, pozyskują zwolenników, budują meczety – również w pobliżu granicy z Polską.

 Urząd Ochrony Konstytucji (LFV), czyli agencja cywilnego kontrwywiadu, zwrócił uwagę na działalność niemieckiej odnogi Bractwa Muzułmańskiego – radykalnej organizacji dążącej do wprowadzenia prawa szariatu. O ustaleniach służb specjalnych poinformował dziennik „Die Welt”.

KONIECZNIE ZOBACZ: 

Według gazety, ugrupowanie ma do dyspozycji znaczne kwoty pieniędzy. Kupuje na terenie Saksonii nieruchomości, które służyć mają przybywającym masowo do Niemiec muzułmanom – na meczety i miejsca spotkań. Chodzi między innymi o Drezno, Lipsk i Goerlitz, położone przy granicy z Polską.

Celem Bractwa Muzułmańskiego jest wprowadzenie w Niemczech zasad szariatu – przypomniał Gordian Meyer-Plath, prezes LFV. Dodał, że radykalni muzułmanie nie uznają np. równości kobiet i mężczyzn ani innych zasad liberalnej demokracji zachodniej.

https://www.youtube.com/watch?v=sejiifbqiWg
Bractwo Muzułmańskie to istniejąca od lat 20. minionego stulecia, potężna organizacja powstała w Egipcie. Przez obecne władze w Kairze uznawana jest za ugrupowanie terrorystyczne, jednak jeszcze niedawno – począwszy od 2011 roku – po obaleniu dyktatury Hosni Mubaraka, sprawowała przez krótki okres władzę w kraju nad Nilem.

Za: pch24.pl, źródło: tvp.info/IAR

Niemcy: chory na zaraźliwą chorobę Pakistańczyk zgwałcił i pogryzł 19-latkę. Nie zostanie wydalony!!!

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Z mieszkania do piwnicy. Dramat rodzin poszkodowanych przez dziką reprywatyzację! [WIDEO]

Robert Winnicki w Sejmie: ,,PiS popiera niemiecką wizję Europy”