w

Kaleta o słowach Reyndersa: To jest brutalny, cyniczny szantaż [WIDEO]

Fot. Twitter

Sebastian Kaleta odniósł się do wypowiedzi Didiera Reyndera, który powiedział, że nie podobają mu się wyroki polskich sądów. Poseł Solidarnej Polski podkreślił, iż słowa belgijskiego polityka to cyniczny i brutalny szantaż, który stawia Polaków w szeregu drugiej kategorii obywateli UE. Jego zdaniem ta sprawa pokazuje prawdziwą bezwzględność organów unijnych, które chcą po raz kolejny upokorzyć nasz kraj.

– Reyndersowi nie podoba się, że prawo w Polsce nakazuje dzisiaj spoglądać na dobro dziecka. Polskie sądy stosując to prawo, chronią to dobro. Nie podoba się im, jakie wyroki wydają polskie sądy. – powiedział Sebastian Kaleta.

– Pan Reynders mówi, że jemu się takie wyroki nie podobają i jeśli one się nie zmienią, to Polacy będą płacić kary. To jest szantaż, a nie komentarz. To jest brutalny, cyniczny szantaż, który stawia nas jako Polaków w szeregu drugiej kategorii obywateli Unii Europejskiej. Ta sprawa pokazuje bezwzględność organów unijnych, które robią wszystko, by kolejny raz upokarzać nasze państwo. – podkreślił poseł Solidarnej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Kałużny: Sławomir Nitras to taki łobuz polityczny [WIDEO]

Marcin Romanowski: Szalonych żądań eurokratów ciąg dalszy