w

Kowalski: Niemcy nie dość, że nie zapłacili za zniszczoną Polskę, to chcieli przejmować nieruchomości [WIDEO]

Fot. Twitter

Janusz Kowalski w Telewizji Republika przypomniał o bezczelności Niemców, którzy nie dość, że nigdy nie zapłacili Polsce należnych reparacji, to jeszcze chcieli przejmować nasze nieruchomości. Dodał również, że raport w temacie odszkodowań powinien zintegrować klasę polityczną w naszym kraju, jednak tak się nie stało. Zdaniem posła Solidarnej Polski naszym obowiązkiem jest domaganie się reparacji.

– Raport śp. Lecha Kaczyńskiego w roku, w którym wstępowaliśmy do Unii Europejskiej zatrzymał bezczelne żądania niemieckich środowisk ziomkowskich domagających się polskich nieruchomości. To pokazuje prawną bezczelność Niemców. Nie dość, że nigdy nie zapłacili wolnej Polsce za zniszczoną Polskę, za spaloną Warszawę, to jeszcze chcieli przejmować nieruchomości. – powiedział Kowalski.

– Dzisiaj ten raport, którego pojawienie i ukazanie się po kilku latach pracy jest osobista decyzją prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Powinien on całkowicie zintegrować klasę polityczną, bo jest to kwestia całkowicie ponadpolityczna. O tym zresztą mówiliśmy na manifestacji pod Ambasadą RFN 1 września, zorganizowanej przez Kluby Gazety Polskiej. To jest obowiązek narodu polskiego domagać się tych reparacji. – dodał poseł Solidarnej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

“Czy Pan by chciał ustawowo zakazać seksu dla przyjemności?” Czarnek odpowiedział [WIDEO]

Romanowski: Nikt nie narzuci Polsce tańca do niemieckiej muzyki