Krzysztof Zaremba mówi PRAWDĘ do Nitrasa: "Jesteście HOŁOTĄ!" - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Krzysztof Zaremba mówi PRAWDĘ do Nitrasa: “Jesteście HOŁOTĄ!”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Szczeciński poseł (niestety, przepraszam w imieniu Szczecina) Sławomir Nitras, urządził sobie wczoraj w Sejmie RP zabawę, uradowany niczym sowiecki żołdak, który ukradł kolejny zegarek z ciała zamordowanego Polaka, latał po Sejmie i nagrywał swoje wybryki robiąc z polskiego Sejmu pośmiewisko. Dlaczego pośmiewisko? Ponieważ w szanującym się kraju za takie zachowanie powinien odpowiadać karnie za uniemożliwianie prowadzenia obrad legalnie wybranej władzy. Powinien zostać skuty przez Straż Marszałkowską i doprowadzony do aresztu, na którym zniknąłby mu z twarzy specyficzny, “głupawy” uśmieszek.

Wybryków godnych gimnazjalnej swołoczy z domu poprawczego nie było końca. Posłowie Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej nie tylko okupowali mównicę sejmową (kłócąc się przy tym kto ma stać pierwszy aby lepiej go było widać w mediach) ale również latali po sejmie drąc mordy: “Wolne Media!” – tym którzy zapomnieli jak działały media za ich rządów, PRZYPOMINAMY, jak wyglądały wolne media za rządów PO

Wraz z bandą SB-ków, którzy pod Sejmem protestowali przeciwko obniżeniu im emerytur, zablokowali możliwość wyjścia z Sejmu posłom Prawa i Sprawiedliwości. Ucieszony Sławcio dorwał się z telefonem do innego szczecińskiego posła, Krzysztofa Zaremby i nagrywał jak ów nie może wyjechać samochodem z Sejmu. Zaremba skomentował to krótko: “Jesteście HOŁOTĄ!” – i ja pod tymi słowami się podpisuję. Uważam, że Nitras to osoba, która obraża Sejm samą swoją osobą i człowiek, który m.in za to: Sławomir Nitras w 10 miesięcy wydzwonił 30 732 zł z PUBLICZNYCH PIENIĘDZY! Szczecińska Platforma w pełnej krasie! – powinien zostać pozbawiony immunitetu i osądzony.

Weź udział w sondzie:

[socialpoll id=”2407789″]

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,185FaniLubię
17,879ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy