w ,

Krzysztof Zaremba mówi PRAWDĘ do Nitrasa: „Jesteście HOŁOTĄ!”

Szczeciński poseł (niestety, przepraszam w imieniu Szczecina) Sławomir Nitras, urządził sobie wczoraj w Sejmie RP zabawę, uradowany niczym sowiecki żołdak, który ukradł kolejny zegarek z ciała zamordowanego Polaka, latał po Sejmie i nagrywał swoje wybryki robiąc z polskiego Sejmu pośmiewisko. Dlaczego pośmiewisko? Ponieważ w szanującym się kraju za takie zachowanie powinien odpowiadać karnie za uniemożliwianie prowadzenia obrad legalnie wybranej władzy. Powinien zostać skuty przez Straż Marszałkowską i doprowadzony do aresztu, na którym zniknąłby mu z twarzy specyficzny, „głupawy” uśmieszek.

Wybryków godnych gimnazjalnej swołoczy z domu poprawczego nie było końca. Posłowie Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej nie tylko okupowali mównicę sejmową (kłócąc się przy tym kto ma stać pierwszy aby lepiej go było widać w mediach) ale również latali po sejmie drąc mordy: „Wolne Media!” – tym którzy zapomnieli jak działały media za ich rządów, PRZYPOMINAMY, jak wyglądały wolne media za rządów PO

Wraz z bandą SB-ków, którzy pod Sejmem protestowali przeciwko obniżeniu im emerytur, zablokowali możliwość wyjścia z Sejmu posłom Prawa i Sprawiedliwości. Ucieszony Sławcio dorwał się z telefonem do innego szczecińskiego posła, Krzysztofa Zaremby i nagrywał jak ów nie może wyjechać samochodem z Sejmu. Zaremba skomentował to krótko: „Jesteście HOŁOTĄ!” – i ja pod tymi słowami się podpisuję. Uważam, że Nitras to osoba, która obraża Sejm samą swoją osobą i człowiek, który m.in za to: Sławomir Nitras w 10 miesięcy wydzwonił 30 732 zł z PUBLICZNYCH PIENIĘDZY! Szczecińska Platforma w pełnej krasie! – powinien zostać pozbawiony immunitetu i osądzony.

Weź udział w sondzie:

[socialpoll id=”2407789″]

3 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. „ukradł kolejny zegarek z ciała zamordowanego Polak”

    No pewnie, że zamordowanego ! Każdy ma prawo do własnej OPINII, ja też uważam PANIE MATECKI, że w SMOLEŃSKU był ZAMACH, a za ZAMACHEM stoi JAROSŁAWA KACZYŃSKI !!!!

    • Czy można oczekiwać od SBka czy POkomucha innego wpisu? Lewandowski w Eurokołchozie kazał patrzyć na ulice Warszawy a nie Aleppo. W sejmie totalitarna opozycja robiła sobie fotki-jak dzieci po otrzymaniu telefonu na I komunię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Kaczyński: „My się nie damy sterroryzować! Chuligaństwo musi być powstrzymane!”

Beata Szydło uratowała umowę stowarzyszeniową UE z Ukrainą!